Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery
...
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery · Wenko
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Przechowywanie ubrań
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (2)
Wenko
137 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Simon
Regulowana, plastikowa, biała, 17x38,5 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, czarny, 30x18 cm, wysokość 18 cm
(76)
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Organizer do lodówki Kira
Plastikowy, bez wiercenia, biały, wysokość 10 cm
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, kremowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, zielony, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, czarny, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Simon
Regulowana, plastikowa, biała, 27x40 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, brązowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(6)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Organizer do lodówki Tory
Plastikowy, obrotowy, wysokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Cynthia
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do lodówki Kira
Plastikowy, bez wiercenia, biały, wysokość 10 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, czarny, 54,5x20 cm, wysokość 42 cm
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek do zdejmowania ubrań Herkules
Metalowy/plastikowy, czarny, 3x1 cm, wysokość 76 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na noże Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(24)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojaki na sztućce i serwetki zestaw Black Outdoor Kitchen Baco
2 szt., metalowe, czarne
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 11x11 cm, wysokość 18 cm
(40)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 40x20 cm, wysokość 20 cm
(56)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 30x15x8 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na noże Mesina
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 30x30 cm, wysokość 15 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Martina
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 38x20 cm, wysokość 6 cm
(33)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(23)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 32x11 cm, wysokość 33 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Ima
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 30x9 cm, wysokość 6,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do szafy Herkules
Metalowy, czarny, 120x42 cm, wysokość 4 cm
(9)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 30x11 cm, wysokość 12 cm
(27)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 12x30 cm, wysokość 15 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Ecori
2 szt., do przechowywania, tekstylne, czarne, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowa, czarna, 25x12 cm, wysokość 7,5 cm
(23)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Vali
Drewniana, w naturalnym kolorze, 37x12 cm, wysokość 16 cm
(74)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer na przyprawy Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 25x7 cm, wysokość 7,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Silio
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 11,5x11,5 cm, wysokość 16,5 cm
(53)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Koszyk Rika
Wiklinowy, czarny/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, czarne, 14x9 cm, wysokość 12,5 cm
(14)
Dostawa od 26.10.2026
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
18,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do szuflady
Tekstylny, 28,5x20 cm, wysokość 5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer do szafy
Wiszący, metalowy, czarny, 59x14 cm, wysokość 151 cm
(20)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, czarny, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(85)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Gioma
Biały, 18x35 cm, wysokość 33,5 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Lou
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 32x11 cm, wysokość 33 cm
(154)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Allegre
W naturalnym kolorze, 28x14 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe Marble
Czarny, ø 15 cm, wysokość 32 cm
(38)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Lou
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(190)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, biały, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(42)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Gioma
Czarny, 18x35 cm, wysokość 33,5 cm
(55)
W magazynie
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 15x18 cm, wysokość 25,5 cm
(28)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 9x16 cm, wysokość 13,5 cm
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Serwetnik Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, wysokość 12,5 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Skrzynie
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko