Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja z kodem zniżkowym
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Urządzenia do sprzątania
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Kod zniżkowy
3 197 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Zone
Koszyk Inu
Druciany, metalowy, jasnobrązowy, ø 22 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Gąbki do naczyń zestaw
2 szt., silikonowe
(171)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, białe, 30x52 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Bambusowy, brązowy, pojemność 540 ml, 22,5x15x6 cm
(260)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na telefon komórkowy Tower
Metalowy, 10x13 cm, wysokość 2 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, geometryczne, 30x52 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Podkładka do prasowania Tower
Tekstylna, biała, 18x33 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Trestina
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(7)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Podkładka do naczyń
Plastikowa, szara, 50x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Addis
Szufelka i zmiotka
Plastikowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Marble
Marmurowy, czarny, 200 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Viva!
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Reitani
Ścienny, ze stali nierdzewnej, biały, 2x9 cm, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Reling kuchenny
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 54,5 cm
(47)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota Pop
Tekstylny, różowy, 2x30 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
587 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Lido
Ze stali nierdzewnej, czarny, 28x16 cm, wysokość 14 cm
(28)
W magazynie
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(72)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Canvas Paper Laminate A5
Kartonowy, 23,5x29,5 cm, wysokość 1,5 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na garnitur
Biały, długość 56 cm, wysokość 100 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Tekstylny/plastikowy, wysokość 15 cm
(101)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(6)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(250)
W magazynie
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miska Signature
Plastikowa, beżowa, 10 l, 32x39 cm, wysokość 17 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Fraz
Drewniany, brązowy, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Organizer Sortit
Na dokumenty, metalowy, 25x38 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pokrowiec na garnitur Business
Niebieski, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer łazienkowy Bristol
Tekstylny, biały/różowy, 21x9 cm, wysokość 37 cm
(58)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na pokrywki Deck
W kolorze srebra, 42x14 cm, wysokość 16 cm
(18)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Allegre
W naturalnym kolorze, 28x14 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na pranie Store-It
Metalowy, beżowy, 64 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Regulowany, plastikowy, szary, 42x26 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, biały, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(249)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Drążki teleskopowe do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe/plastikowe, białe, wysokość 120 cm
(57)
W magazynie
83 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Do przechowywania, tekstylny, beżowy, wysokość 19 cm
(14)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 4 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
Allstar
Stojak na ręczniki Aracena
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 46x35 cm, wysokość 82 cm
(9)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Rondo
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Bambusa
Z mocowaniem Turbo-loc, czarna/w naturalnym kolorze, długość 24 cm
(21)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Pojemniki zestaw Pulp
2 szt., z pokrywką, czarne, 32x23x20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
116 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Szczotka do WC Achille
Metalowa, ciemnoniebieska, ø 9,5 cm, wysokość 37 cm
(4)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci
Do zabudowy, ze stali chromowanej, szary, 12 l
(203)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Worki próżniowe zestaw
6 szt.
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Aries Canvas Paper Laminate
Biurowy, czarny
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, szare, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Tower
Ścienna, stalowa, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 24 szt.
Addis
Klamerki do bielizny zestaw
24 szt., niebieskie, 2x5 mm, wysokość 7 mm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
1,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
36
37
38
...
67
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe