Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja z kodem zniżkowym
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Urządzenia do sprzątania
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Kod zniżkowy
3 196 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na przybory kuchenne Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Szczotka do WC Olinda
Ceramiczna, biała, ø 9,5 cm, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Duo
Plastikowy, biały, 300 ml, 7x8,5 cm, wysokość 16 cm
(9)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Wooden
2 szt., ze szkła hartowanego, w naturalnym kolorze, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(9)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na pokrywki Nevada
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, wysokość 24 cm
(9)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Podkładka pod pokrowiec na deskę do prasowania
Tekstylna, biała, 137x48 cm, wysokość 8 mm
(9)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 27 cm, wysokość 27 cm, 12 l
(9)
Dostawa od 22.10.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 12,5x9 cm, wysokość 39 cm
(14)
Dostawa od 19.10.2026
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Nova One
Kamionkowy, jasnobrązowy, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12 cm
(15)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik Deco
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 5 l, 27x19x13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bivio
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Floresta
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(16)
Dostawa od 19.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 30x30 cm, wysokość 94 cm
(17)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Milo
Wisząca, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(10)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(10)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Umbra
Stojak na pokrywki i patelnie Peggy
Z plastiku z recyklingu, szary, 54x19 cm, wysokość 21 cm
(10)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Maxi
Gumowa, beżowa, 40x30 cm
(10)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Addis
Suszarka na pranie Deluxe
W kolorze srebra, metalowa
(10)
W magazynie
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na jajka do lodówki
Plastikowy, wysokość 8 cm
(10)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., szare
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Rin
Metalowy, czarny, 23x10,5 cm, wysokość 14 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyki zestaw
7 szt., do łazienki, tekstylne, ciemnoszare, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40 x 38,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia/narożna, metalowa, czarna
(10)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Haczyk Melle
Ścienny, biały
(19)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa
Bez wiercenia, plastikowa, czarna/szara
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki Plane
Stalowy, biały, 70x19 cm, wysokość 83 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Korek do zlewu Flex
Silikonowy, biały, ø 10 cm
(25)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Nancy
Tekstylny, wysokość 16 cm
(25)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pokrowiec na garnitur Nancy
Beżowy, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(11)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Szczotka do WC Bellagio
Bambusowa, biała, ø 12 cm, wysokość 38 cm
(11)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(11)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bigso
Organizer Viktoria Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(12)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Genova
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra z połyskiem
(12)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata antypoślizgowa Vitamine
Do wanny, 36x69 cm
(12)
W magazynie
39 zł
z kodem
48,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Sirmione
Ceramiczny, beżowy, 430 ml, ø 8 cm, wysokość 17,5 cm
(7)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Rim
Ścienny, metalowy, biały
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Viola Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 10x24,5 cm, wysokość 32,5 cm
(7)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, czarna
(7)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Nova
Plastikowy, jasnoszary, 3 l
(7)
W magazynie
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Duo Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 60x12 cm, wysokość 4,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Ściągaczka Rim
Czarna, długość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Surface
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 15x14 cm, wysokość 17 cm
(7)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Salar
2 szt., z trawy morskiej, czarne/w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm
(7)
W magazynie
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do lodówki
Plastikowy, wysokość 6 cm
(7)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na akcesoria do szycia Tower
14x27 cm, wysokość 13,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Pokrywa do kosza na śmieci
Plastikowa, niebieska
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
30
31
32
...
67
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe