Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja z kodem zniżkowym
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Urządzenia do sprzątania
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Kod zniżkowy
3 196 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Sare
Do zabudowy, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 5 l
(11)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Grena
Bez wiercenia, metalowa, jasnoniebieska
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Rail
2 szt., ścienne, stalowe, w kolorze srebra, 41x11 cm, wysokość 4 cm
(11)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(11)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Pojemnik
Z pokrywką, tekstylny, szary, 30x30x30 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, białe/szare
(16)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(8)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Milo
Wisząca, ze stali nierdzewnej, czarna
(8)
W magazynie
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Levante
Stalowy, czarny, 36x17 cm, wysokość 79 cm
(8)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Kosz na pranie Bamboo/Linen
Tekstylny, kremowy
(8)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pergole
Ceramiczna, kremowa, ø 10 cm, wysokość 38 cm
(8)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń DIISH
Kamionkowy, jasnoszary, 11x18 cm, wysokość 17 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Stojak na ręczniki papierowe Buddy
Stalowy, biały, ø 19 cm, wysokość 34 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 18x30 cm, wysokość 94 cm
(8)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Koszyk Tower
Do przechowywania, plastikowy, biały, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do lodówki
Plastikowy, wysokość 11 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Ume
Kamionkowa, jasnozielona, ø 12 cm, wysokość 39 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Ø 8,5 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 8,5 cm, wysokość 60 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Stojak na telefon komórkowy Feline
Plastikowy, 10x4 cm, wysokość 9 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tosca
Na artykuły papiernicze, metalowy, 8,5x12 cm, wysokość 14,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW8
20 szt., z taśmą, 5 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
2,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Organizer na buty
Tekstylny, czarny, 60x90 cm, wysokość 15 cm
(29)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Kosz na śmieci Twist
Z plastiku z recyklingu, czarny/w kolorze srebra, 10 l
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Bonami Essentials
Haczyk Bird
Ścienny, plastikowy, biały
(42)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw
3 szt., bez wiercenia, plastikowe
(30)
W magazynie
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
7,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Wybielające markery do fug zestaw
2 szt.
(37)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze
(34)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała, ø 9,5 cm, wysokość 35 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Nova
Biała, długość 21 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Organizer Yellow 012
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Metaltex
Koszyk Koala
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 12x33 cm, wysokość 9 cm
(21)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Bambusa
Z mocowaniem Turbo-loc, czarna/w naturalnym kolorze, długość 24 cm
(21)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(13)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Tower
Na torebki, czarny, 54x6 cm, wysokość 5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Rivaltana
Ze stali nierdzewnej, czarny, 46x20 cm, wysokość 80 cm
(23)
W magazynie
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Istres
Ścienny, plastikowy, biały, 320 ml, 7,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(30)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dozownik na płyn do dezynfekcji Ranera
Ścienny, plastikowy, czarny, 280 ml, 7x7,5 cm, wysokość 22 cm
(29)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(9)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bribano
Wisząca, ze stali nierdzewnej, czarna
(9)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
3 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 45x65x15,5 cm
(9)
W magazynie
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Hella
Stalowy, biały, 41x20 cm, wysokość 79 cm
(9)
W magazynie
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Lena Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 18x23,5 cm, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Agropoli
Plastikowa, beżowa, ø 10 cm, wysokość 36,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Wieszak na ręczniki Rim
Ścienny, metalowy, czarny, 44x7,5 cm, wysokość 2,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Uchwyt na deskę do prasowania i żelazko IronHub
Plastikowy, beżowy, 13x36,5 cm, wysokość 31,5 cm
(9)
W magazynie
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Design
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 12 l
(9)
W magazynie
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Nova One
Kamionkowy, zielony, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 11,5 cm
(9)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Black Edition
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, czarne, 65x45x27 cm
(9)
W magazynie
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
29
30
31
...
67
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe