Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Pomieszczenia
Kuchnia i jadalnia
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja kuchni
...
Kuchnia i jadalnia
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja kuchni · Wenko
Organizery kuchenne
Mycie naczyń
Kosze na śmieci
Haczyki i wieszaki
Płyty ochronne na kuchenki
Pojemniki na odpadki
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Design
Okazja
+ Więcej (4)
Wenko
392 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń
Plastikowa, czarna, 30x40 cm
(510)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Herb Garden
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, z nadrukiem, 30x52 cm
(628)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, czarny, 460 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(282)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Spice
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(373)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Café
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(976)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Cordoba
Ceramiczny, ciemnoniebieski, 350 ml, 8,5x8,5 cm, wysokość 13 cm
(413)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, metalowy, czarny, 20x28 cm, wysokość 7 cm
(220)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Bon Appetit
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, z nadrukiem, 30x52 cm
(247)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Café
Ze szkła hartowanego, brązowa, z nadrukiem, 60x50 cm
(753)
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Mojito
2 szt., ze szkła hartowanego, zielone, z nadrukiem, 30x52 cm
(366)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Empire
Ceramiczny, czarny, 12,5x37 cm, wysokość 19 cm
(1330)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Peperoni
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, z nadrukiem, 30x52 cm
(222)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Hearts
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, vintage, 30x52 cm
(229)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Quadro
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra z połyskiem
(1020)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń
Plastikowa, czarna, 42x8 cm
(1086)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Spice
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(506)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Marrakesh
Ceramiczny, brązowy, 400 ml, 8x8 cm, wysokość 19 cm
(1060)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Tile
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, patchworkowe, 30x52 cm
(250)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
(150)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Vacuum-Loc
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra z połyskiem
(4007)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Jumbo
Do segregacji odpadów, czarny, 69 l
(115)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, czarny, ø 12,5 cm, wysokość 32,5 cm
(317)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Gara
Stalowy, biały, 6 l
(146)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Herb Garden
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 56x50 cm
(158)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci
Do zabudowy, plastikowy, biały
(3477)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Macarons
2 szt., ze szkła hartowanego, różowe/szare, z nadrukiem, 30x52 cm
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Lunch
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(371)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Blandas
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(196)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Bamboo
Bambusowa, brązowa, ze wzorem drewna, 52x30 cm
(186)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, 30x52 cm
(272)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Easy Squeez-e
Silikonowy, szary, 250 ml, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(205)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz
Narożny, plastikowy, szary, 35x50 cm
(1306)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Black Outdoor Kitchen Ureo
2 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarne
(185)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Cordoba
Ceramiczny, biały, 350 ml, 8,5x8,5 cm, wysokość 13 cm
(260)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Slate
2 szt., ze szkła hartowanego, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(326)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pottery
Ceramiczny, jasnobrązowy, 296 ml, ø 8 cm, wysokość 17,5 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata do lodówki
Plastikowa, zielona
(2933)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe Black Outdoor Kitchen Clayton
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 33 cm
(177)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz Exclusive
Dwupiętowy, ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, 49x22 cm
(477)
W magazynie
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Flexi
Metalowa, w kolorze srebra, 44x28 cm, wysokość 39 cm
(736)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 3 l
(226)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk
Metalowy, w kolorze srebra, 35x18,5 cm, wysokość 33,5 cm
(273)
W magazynie
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Savona
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(115)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Easy Squeez-e
Plastikowy, biały, 7x15 cm, wysokość 18 cm
(66)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Lorca
Ceramiczny, niebieski, 335 ml, 7x8,5 cm, wysokość 18 cm
(113)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ścierki kuchenne Over the Door
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 7x35 cm, wysokość 6 cm
(1595)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Black Outdoor Kitchen Silo
Ceramiczny, czarny, ø 6 cm, wysokość 16,5 cm
(87)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra
(173)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Stojaki na wino
Haczyki i wieszaki
Organizery kuchenne