Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Pomieszczenia
Kuchnia i jadalnia
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja kuchni
...
Kuchnia i jadalnia
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja kuchni · Wenko
Organizery kuchenne
Mycie naczyń
Kosze na śmieci
Haczyki i wieszaki
Płyty ochronne na kuchenki
Pojemniki na odpadki
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Design
Okazja
+ Więcej (4)
Wenko
391 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Agropoli
Plastikowy, morski, 5,5 l
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Black Outdoor Kitchen
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Black Outdoor Kitchen Fago
Do zabudowy, plastikowy, czarny, 5 l
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, czarny, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(85)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(41)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, szarobrązowy, 3 l
(58)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Turbo-Loc
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, szary, 180 ml, 9x9 cm, wysokość 16,5 cm
(175)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Auron
Plastikowy, w kolorze złota, 300 ml, 7x8 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Vacuum-Loc
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, czarne
(77)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(65)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
7,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowa pompka do dozownika do mydła
Plastikowa, w kolorze srebra, 5x3 cm, wysokość 17 cm
(41)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Lemons
Ze szkła hartowanego, beżowa, z nadrukiem, 50x56 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, szary, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Davos
Plastikowy, czarny, 350 ml, 8x10 cm, wysokość 13 cm
(61)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 28x49 cm, wysokość 17 cm
(22)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Inca
Plastikowy, czarny, 2 l
(68)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski, 2 l
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, 200 ml, 10x10,5 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 5 l
(66)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski, 6,5 l
(43)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Sigma
Ścienny, stalowy, czarny
(21)
Dostawa od 26.10.2026
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do folii
Plastikowy, szary, 38x7 cm, wysokość 5 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, bambusowe, w naturalnym kolorze
(39)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Treviso
Ścienny, plastikowy, szary, 597 ml, 11x10,5 cm, wysokość 22,5 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Taranto
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na kubki
Wiszący, metalowy, czarny, 33x1,5 cm, wysokość 7 cm
(104)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Badi
Ceramiczny, żółty, 320 ml, 9,5x8 cm, wysokość 16 cm
(16)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Sare
Do zabudowy, ze stali nierdzewnej, czarny, 5 l
(22)
W magazynie
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Auron
Plastikowy, w kolorze złota, 5,5 l
(83)
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Quadro
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, czarne
(20)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Tartas
Ścienny, plastikowy, biały, 960 ml, 9x14,5 cm, wysokość 24 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Badi
Ceramiczny, szary, 320 ml, 9,5x8 cm, wysokość 16 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, niebieski, 3 l
(18)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Pavia
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowe, czarne
(82)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Agropoli
Plastikowy, beżowy, 5,5 l
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 32x11 cm, wysokość 33 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Belluno
Ceramiczny, zielony, 400 ml, ø 8 cm, wysokość 13,5 cm
(36)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Bivio
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, metalowe, w kolorze matowej czerni
(17)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 8,5x18,5 cm, wysokość 17 cm
(17)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Koszyk
Wiszący, metalowy, czarny, 10x39 cm, wysokość 75 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Istres
Ścienny, plastikowy, w kolorze srebra, 320 ml, 7,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(34)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Atri
Plastikowy, czarny, 6 l
(40)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(24)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Black Outdoor Kitchen Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 6x30 cm, wysokość 6,5 cm
(63)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, biały, 20 l
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Savona
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, biały
(53)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 15x18 cm, wysokość 25,5 cm
(28)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(23)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
4
5
6
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Stojaki na wino
Haczyki i wieszaki
Organizery kuchenne