Do -15% na łazienkę | Zaoszczędź jeszcze dziś →
Mid Season Sale | Zaoszczędź do 50% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Sofy do małego mieszkania

Sofa to synonim odpoczynku, czasu spędzanego z rodziną i imprez w gronie znajomych. Większość z nas uznaje ten mebel jako jeden z najważniejszych w całym domu.

Nie każdy mieszka jednak w wielopokojowej willi, w której przestrzeń pozwala na wybranie dosłownie każdej sofy. Jeżeli jesteś posiadaczem mniejszego mieszkania wiesz, jak cenny jest każdy centymetr. Zainspiruj się naszymi radami, jaką sofę marki Bobochic Paris wybrać, aby nawet na najmniejszym metrażu stworzyć przytulną i harmonijną przestrzeń do relaksu.

Wielofunkcyjne meble

Jeżeli potrzebujesz łóżka dla gości, które nie będzie Ci zawadzać lub poszukujesz wielofunkcyjnej sofy, na której będziesz mógł codziennie spać, idealnym rozwiązaniem będzie rozkładana kanapa dwu lub trzyosobowa. Takie modele rozwiążą problem braku miejsca w mieszkaniu.

Miejsce do przechowywania

Schowek oszczędzi wiele miejsca i problemów z małą przestrzenią. Nie ważne, czy włożysz do niego pościel, ubrania na zimę czy książki, z którymi nie możesz się rozstać. Miejsce do przechowywania ma wiele zastosowań i zawsze się przyda.

Dodatki i dekoracje

Nie przesadzaj z dodatkami i dekoracjami. Małe przestrzenie wymagają raczej minimalistycznego podejścia. Zbyt dużo ozdób może wywołać wrażenie zagracenia. Wystarczy, gdy na sofie położysz miękki pled lub dekoracyjne poduszki.