Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Serwowanie napojów
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Serwowanie napojów · Oferty i zniżki
Szklanki i kieliszki
Dzbanki i karafki
Kawa i herbata
Akcesoria do napojów
Kubki i filiżanki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Design
Cena
Typ oferty
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 123 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
260 ml
(150)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, niebieski
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Filiżanka Azul
Porcelanowa, do cappuccino, biała/niebieska, 200 ml
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 310 ml
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Brisa
440 ml, ceramiczny, biały/jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, miętowy
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 80 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Kubek Manon
380 ml, kamionkowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Fika
330 ml, porcelanowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 90 ml
(20)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
7,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, ciemnoniebieska, 270 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, na espresso, ciemnoniebieska, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 430 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
26,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, musztardowy
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 200 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Vitro
6 szt., 460 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
18,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Peach Fuzz 13-1023
Porcelanowa, na espresso, brzoskwiniowa, 120 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 560 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Kubek Xmas Tree
380 ml, porcelanowy, biały
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Filiżanki zestaw Burlesque
2 szt., porcelanowe, ze spodkiem, białe, 200 ml
(169)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Abeille
4 szt., 260 ml
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Podkładki zestaw Zera
4 szt., kamienne, w naturalnym kolorze, ø 10 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
26,65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Pixie
350 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(33)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Dzbanek Lorson
Ceramiczny, jasnoszary, 1 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Resto
Porcelanowa, do cappuccino, brązowa, 200 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 450 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Ego Dekor
Szklanka dla dzieci
300 ml
(288)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Kubek Snowman
380 ml, porcelanowy, biały
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 290 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Foremki do lodu Easy-fill
2 szt., plastikowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Podkładki zestaw Homestead
4 szt., korkowe, jasnoniebieskie, 10x10 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Shama
515 ml, ceramiczny, kremowy
(13)
W magazynie
74 zł
z kodem
92,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, musztardowy
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Soho
2 szt., 155 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Kubek Hammershøi
330 ml, porcelanowy, biały
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
Vialli Design
Karafka Geo
1 l, szklana
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, zielony/pomarańczowy
(8)
W magazynie
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 315 ml, do koktajli
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
53,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Spodek Retro
Porcelanowy, biały/niebieski, ø 16,5 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Podkładki zestaw Hummingbirds
4 szt., korkowe, szare, 10x10 cm
(3)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Pojemnik chłodzący z foremką do lodu
Plastikowy
(25)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
9
10
11
...
24
Załaduj więcej