Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki
Ręczniki
...
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki
Ręczniki · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Rozmiar
Skład i rodzaj materiału
Zestaw
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
378 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Betty
2 szt., waflowe, miętowe/szare, 40x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, zielononiebieskie, 30x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, różowy, 50x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
W kolorze terakoty, 50x100 cm
(1)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, miętowy, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik White
Waflowy, lniany, biały, 45x65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Inu
Frotte, biały, 50x100 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, w kolorze khaki, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, żółty, 30x50 cm
(33)
Dostawa od 04.11.2026
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Ręcznik Bamby
Frotte, z mieszanki bambusa, turkusowy, 50x100 cm
(28)
Dostawa od 16.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 50x100 cm
(70)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 40x60 cm
(70)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, miętowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Daniela
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x100 cm
(70)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 50x100 cm
(8)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, brązowy, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, szarobrązowy, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, zielone, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, morski, 50x100 cm
(9)
Dostawa od 16.10.2026
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
W kolorze terakoty, 50x70 cm
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 30x50 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
13 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Natural Fine Waffle
Waflowy, lniany, w naturalnym kolorze, 45x65 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, beżowy, 50x85 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 30x30 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, białe, 20x13 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, szary, 50x100 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, brązowy, 30x50 cm
(23)
Dostawa od 16.10.2026
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Dorane
Frotte, bawełniany, pomarańczowy/beżowy, 50x90 cm
Dostawa od 07.12.2026
102 zł
z kodem
127,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, biały, 50x90 cm
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Sedora
Frotte, bawełniany, żółty/biały, 30x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, biały, 30x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Sedora
Frotte, bawełniany, żółty/biały, 50x90 cm
Dostawa od 07.12.2026
102 zł
z kodem
127,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, zielony, 50x90 cm
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Navira
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, zielony, 30x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x90 cm
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, różowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
Dostawa od 04.11.2026
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, turkusowy, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Nowość
Zone
Ręcznik Sauna
Frotte, bawełniany, szarobrązowy, 50x100 cm
Dostawa od 26.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Zone
Ręcznik Sauna
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x100 cm
Dostawa od 26.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Zone
Ręcznik Sauna
Frotte, bawełniany, jasnobrązowy, 50x100 cm
Dostawa od 26.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, zielone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
1
...
4
5
6
7
8
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Ręczniki dla dzieci
Ręczniki i koce plażowe
Ulubione filtry
Ręczniki frotte
Bambusowe ręczniki