Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki
Ręczniki
...
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki
Małe ręczniki
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Rozmiar
Skład i rodzaj materiału
Zestaw
+ Więcej (10)
Mały
122 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
10 szt., frotte, bawełniane, 30x50 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
13,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, różowy, 30x50 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, żółty, 30x50 cm
(33)
Dostawa od 04.11.2026
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, zielony, 30x50 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, fioletowy, 30x50 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, czerwony, 30x50 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, czarne, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
310,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x30 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/brązowe, 40x55 cm
(6)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Geo
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnobrązowe, 35x55 cm
(6)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw
10 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(15)
W magazynie
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 30x50 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, jasnobrązowe, 30x50 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51,99 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, niebieskie, 30x30 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, biały, 30x50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, zielone, 40x55 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, szare, 30x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 30x30 cm
(4)
W magazynie
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, brązowe, 30x30 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/różowe, 40x55 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, różowe, 30x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 30x50 cm
(3)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Grid
2 szt., frotte, bawełniane, czarno-białe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
50,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Tile Stone
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, ciemnozielone, 30x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, niebieski, 30x30 cm
(3)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, żółte, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, czarne, 30x30 cm
(3)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, jasnobrązowy, 30x50 cm
(4)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, jasnożółte/fioletowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, fioletowy, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, brązowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Caro
2 szt., waflowe, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 30x30 cm
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, zielony, 30x50 cm
(2)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 30x30 cm
(2)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, zielone, 30x30 cm
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 30x50 cm
(2)
W magazynie
14 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Tile Stone
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
(3)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Sage
Waflowy, lniany, jasnozielony, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 30x50 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
14 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 30x50 cm
(4)
W magazynie
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
1
2
3
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Ręczniki dla dzieci
Ręczniki i koce plażowe
Ulubione filtry
Ręczniki frotte
Bambusowe ręczniki