Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki
Ręczniki
...
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki
Ręczniki frotte
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Rozmiar
Skład i rodzaj materiału
Zestaw
+ Więcej (10)
Frotte
365 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x50 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x85 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, biały, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Premium
Blomus
Ręcznik Frino
Frotte, bawełniany, różowy, 50x100 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, różowe, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, zielone, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 30x30 cm
(3)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, bordowe, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
36,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, szarobeżowy, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, brązowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, zielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
Dostawa od 23.10.2026
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Ręcznik Frino
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, turkusowy, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, białe, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 30x50 cm
(2)
W magazynie
14 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
My House
Ręcznik Valencia
Frotte, bawełniany, brązowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
253 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Nova Arte
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, białe/niebieskie, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
109,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, szare, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
My House
Ręcznik Valencia
Frotte, bawełniany, w kolorze kości słoniowej, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
My House
Ręcznik Valencia
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Daniela
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 30x50 cm
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
W magazynie
Ostatnia sztuka
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, jasnożółte/białe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, pomarańczowy/beżowy, 50x90 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 30x50 cm
(102)
W magazynie
14 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, kremowe, 30x50 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 50x90 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
JUNA
Ręcznik Nuance
Frotte, z mieszanki bambusa, niebieski/różowy, 50x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, zielony, 50x85 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Nova Arte
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, bordowe/szarobeżowe, 50x90 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
109,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Södahl
Ręcznik Line
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, szarobrązowy, 30x30 cm
(542)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, żółte, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
4
5
6
7
8
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Ręczniki dla dzieci
Ręczniki i koce plażowe
Ulubione filtry
Ręczniki frotte
Bambusowe ręczniki