Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki
Ręczniki
...
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki
Ręczniki frotte
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Rozmiar
Skład i rodzaj materiału
Zestaw
+ Więcej (10)
Frotte
365 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, niebieski, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Inu
Frotte, biały, 50x100 cm
(3)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Nova Arte
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, bordowe/szarobeżowe, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, ciemnozielone/niebieskie, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, zielony, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, białe, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, jasnożółty/fioletowy, 50x90 cm
(1)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Tile Stone
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, czarny, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, brązowy, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
115,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, zielononiebieskie, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, brązowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, żółty, 50x85 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
38,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, szarobeżowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Foutastic
Ręcznik Chicago
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, różowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, czarne, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, turkusowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, zielone, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bellis
6 szt., frotte, bawełniane, z ornamentami, pomarańczowe/beżowe, 2x mały ręcznik (30x50)/2x średni ręcznik (50x90)/2x ręcznik kąpielowy (70x130)
(1)
Dostawa od 23.10.2026
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, niebieskie, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
Dostawa od 04.11.2026
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Foutastic
Ręczniki zestaw
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoróżowy, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, ciemnoniebieskie/szare, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, szarobrązowy, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, zielony, 50x85 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Cuistot
Frotte, bawełniany, antracytowy, 50x50 cm
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze khaki, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 50x90 cm
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, w kolorze khaki, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Blomus
Ręcznik Frino
Frotte, bawełniany, biały, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, czarny, 50x85 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
1
2
3
4
5
...
8
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Ręczniki dla dzieci
Ręczniki i koce plażowe
Ulubione filtry
Ręczniki frotte
Bambusowe ręczniki