Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy. Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy.
  • Codziennie nowe inspiracje
  • 20 zł rabatu na pierwsze zakupy
  • Zapisz swoje ulubione produkty
lub
Wejdź przez Facebook
Obserwujemy dla Ciebie ten produkt!

Obserwowanie produktu jest aktywne.: Już obserwujesz .

Jak tylko produkt będzie dostępny, napiszemy do Ciebie na . Tutaj możesz zmienić adres, na który wyślemy powiadomienie, lub anulować obserwowanie . Tutaj możesz zmienić adres, na który mamy wysłać powiadomienie.

Ok
Anulowano obserwowanie produktu

Obserwowanie produktu zostało anulowane. Jeśli zmienisz zdanie, możesz je z powrotem aktywować.

Ok

Ktoś Cię ubiegł :(

Z przykrością informujemy, że ktoś Cię wyprzedził i wybrany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny. Aktywowaliśmy ponowne obserwowanie produktu, abyś mógł go w końcu kupić! Jeśli nie jesteś już zainteresowany produktem, anuluj obserwowanie tutaj.

Ok

Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Menu
20 złRejestracjaLogowanie20 złKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Hygge, Lykke i Lagom. Szczęście tkwi w szczegółach

Narody skandynawskie należą do najszczęśliwszych na świecie. Główną przyczyną jest nie tylko ich podejście do życia. Ich satysfakcja zaczyna się od przytulnego domu. Otaczają się małymi rzeczami, spędzają czas
z najbliższymi i cieszą się z każdego dnia.

Niektórym Hygge, Lykke i Lagom kojarzą się tylko z jesienią i zimą, ale w harmonijnym wnętrzu będziesz doświadczać szczęścia przez cały rok. Stwórz przytulny dom i ciesz się magią każdej chwili.

Styl, który zdobył serca ludzi
na całym świecie

Gorąca czekolada po powrocie ze spaceru, zapach książki z antykwariatu lub słuchanie starej płyty z gramofonu. Dla każdego z nas hygge znaczy coś innego. Ten sposób życia pochodzi ze Skandynawii i przybiera wiele form. Ale głównym założeniem jest, by wszyscy świadomie doświadczali chwili i czuli się komfortowo na duszy i w domu.

Prawdziwego hygge nie da się kupić, ale można je łatwo wywołać
za pomocą ciepłych koców, poduszek i świec. Ciesz się ulubionym napojem z kotem na kolanach lub w bezpiecznych ramionach najbliższej osoby.

Życie jak z okładki

Skandynawowie uwielbiają wnętrza dopracowane do ostatniego szczegółu. W ich mieszkaniach nie znajdziesz wielu mebli, ale wszystkie będą designerskie i dobrej jakości.

Mogą inwestować w dom ogromne sumy, ale chodzą także na bazary
i pchle targi
. Często zabierają do domu klejnot z przeszłością pełną ciekawych historii.

W większości domów znajdziesz typowy biało-czarny dywan, wygodny fotel, oryginalny wazon i dobrze zaopatrzoną bibliotekę.

Lykke to nowe hygge

Hygge jest dobrze znane już od kilku lat. Jednak od niedawna zaczyna go doganiać inna północna koncepcja życia o nazwie Lykke, która
w dosłownym tłumaczeniu znaczy szczęście.

Według lykke, kluczem do spełnienia są ludzie i uszczęśliwianie naszych bliskich. Dobroć, zaufanie i życzliwość są jednym z wielu aspektów prowadzących do pełni radości.

Powiedz rodzinie i przyjaciołom, że są dla Ciebie ważni i staraj się spędzać
z nimi jak najwięcej czasu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wycieczkę na wieś, czy przygotowujesz urozmaiconą kolację
w swoim domu – ciesz się każdą chwilą.

Poprzez zakończenie rejestracji zawrzesz tę umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.