Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 490 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Flair Rugs
Dywan Velvet
Tkany ręcznie, syntetyczny, z włókien z recyklingu, shaggy, beżowy, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
414 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Leitmotiv
Lampa lawa Rainbow Rocket Lava
Zielona, szklana, ø11x41,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Essentials
Sztuczna choinka
Ø 100 cm, wysokość 180 cm
(18)
W magazynie
352 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Malaga
17x22 cm, ścienna, niebieska, rozmiar zdjęcia: 10x15
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Nowość
Dakls
Kubek Tone
410 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Makamii
Narożnik Kuki
Z tkaniny szenilowej, rozkładany, prawostronny/z szezlongiem, zielony, trzyosobowy, szerokość 275 cm, głębokość 160 cm, głębokość siedziska 63 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
11 399 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (2)
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Dzień i noc, w naturalnym kolorze, 42,5x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Flair Rugs
Chodnik Drift
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 60x230 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Marckeric
Szafka nocna Diora
Metalowa, czarna, 40x35 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
634 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, szara, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
349 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 170 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Wieszak na ręczniki Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy, 25,5x16 cm, wysokość 7 cm
(4)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Sorrel Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, jasnobrązowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Opviq lights
Lampa wisząca Bakh
Czarna/w kolorze złota, metalowa, ø30x27 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Duet Kona
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, szary/w kolorze kości słoniowej, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
297,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Rosendahl
Czajnik elektryczny Grand Cru
Czarny, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,4 l, moc 2200 W
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Dywan dziecięcy Sunny World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan dziecięcy Forest Friends
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Filumi
Narzuta Talo
Z szenilu, kremowa, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Orion
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Brytfanna z rusztem Exclusive
Ze stali nierdzewnej, 24x43 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
599 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Stół Malta
Z ceramicznym blatem, 90x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 209 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Leitmotiv
Stolik Cuerda Tambor
Metalowy, czerwony, ø 30,5 cm, wysokość 46,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
584 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 650 ml, do wina
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
26,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer na maty stołowe Tower
Bez wiercenia, metalowy, biały, 2,5x50,5 cm, wysokość 36,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
361 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Zegar Duo Cuckoo
Ścienny, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na płótnie
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 70x130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (4)
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Teleskopowy, metalowy, biały, 110 - 245 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Squiggly Orange
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Rotho
Kosz na śmieci Paso
Z pedałem, z plastiku z recyklingu, szary, 40 l
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Dywan Bouclé Jaipur
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, okrągły, jasnoszary, ø 200 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
679 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Actona
Stolik Arlon
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 60x120 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 519 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Stolik Kob
Ze szklanym blatem, w naturalnym kolorze, 55x105 cm, wysokość 40,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 739 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
noo.ma
Stolik Kuvu
Z blatem w dekorze dębu, czarny, ø 75 cm, wysokość 37,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Artista
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 35x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, brązowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
149,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan Oriental
Z wiskozy, bez włosia, z frędzlami, beżowy, 95x140 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Sage
Lniany, 40x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Villeroy&Boch
Dywan Francois
Tkany ręcznie, wełniany, bouclé, bez włosia, ciemnoszary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
354 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
zestaw 4 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
4 szt., ø 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
121 zł
30,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Across
Bawełniana, na zamek , w paski, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Amber
37,5 x 46 cm, w kolorze srebra, kwiecista
(14)
W magazynie
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Fairy Dust
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, szary/w kolorze miedzi, ø 100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Wenko
Lustro Quadro
Kosmetyczne, z wieszakiem, 14x19,5 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Mata pod kuwetę dla kota
Plastikowa, ciemnoszara, 32x41,5 cm
(8)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, czerwone, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
305
306
307
...
657
Załaduj więcej