Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 490 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel Wisteria
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/fioletowa, 200x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Brabantia
Haczyk do szafy
Z plastiku z recyklingu, czarny, 6x22 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Łyżeczka
Biała/zielona/niebieska
(14)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Duo Multi-Grip
Do warzyw
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Edesa
Syntetyczny, z krótkim włosiem, zielony, 200x290 cm
(6)
W magazynie
1 151 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
(2)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Podkładki zestaw
4 szt., z filcu, ze świątecznym motywem, czerwone, ø 10 cm
(14)
W magazynie
21 zł
5,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, szare, 40x60 cm
(21)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne kwiaty zestaw
2 szt., 9x9 cm, wysokość 21 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 140x200 cm
(5)
W magazynie
241 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Golden Fall
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 265x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ayyildiz Carpets
Dywan Ambiance
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z średnim włosiem, jasnoróżowy, 160x230 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
519 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
The Poster Club
Plakat Hold You - Blue – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mont
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka Magic Butterfly
Plastikowa/papierowa/gumowa, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
Renata Corsi
Kopertówka AW20 RC 8089
Ze skóry
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Marckeric
Komoda Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, ciemnoniebieska, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 699 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Yes Everyday
Fotel Ernestine
Jasnoszary, wysokość siedziska 42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 233 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Plaček Pet Products
Mata węchowa Epic Pet Sniff mat
Tekstylna, żółta/brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Stolik Finca
Ceramiczny, beżowy, ø 28,5 cm, wysokość 42 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
524 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Półki zestaw Arely
2 szt., z płyty MDF, powłoka: barwienie, zielone, szerokość 55 cm, wysokość 1,5 cm, głębokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
266,21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, szare, 140x200 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Spinder Design
Wieszak ścienny Rex
Z półką, metalowy, szarozielony, szerokość 100 cm, wysokość 19 cm, głębokość 29 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
879 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(5)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Torba transportowa Dog Fantasy Platinum
Dla psów, tekstylna, jasnoszara
W magazynie
Ostatnia sztuka
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Light & Living
Miska dekoracyjna Rosana
Metalowa, 15x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka muzyczna Tambourine Animal Band
Rekomendowany wiek 18+ msc
(3)
W magazynie
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Pościel Molly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z bawełny renforcé, biała/szara, 260x220 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Koc Galena
Ze sztucznego futra, szary/beżowy, 130x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1123
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
609 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Wenko
Szczotka do WC Pion
Ceramiczna, szara, 12,5x12 cm, wysokość 38,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Desert 1302
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 160 cm
(1)
W magazynie
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Joseph Joseph
Dozownik do mydła EasyStore Luxe
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 300 ml, 9x7,5 cm, wysokość 16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Stół Nola
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze dębu, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 167 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 579 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Funkcja rozkładania (2)
+ Kształt (2)
Unique Furniture
Witryna Bronco
Metalowa, czarna, szerokość 132 cm, wysokość 85 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 049 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, kremowy, 60x110 cm
(5)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (7)
Leitmotiv
Lampa stołowa Aro
W kolorze khaki, szklana, LED, ø12x16,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, czarna, 50x70 cm
(9)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
noo.ma
Puf Umbo
Z materiału bouclé, kremowy, szerokość 88 cm, głębokość 50 cm, wysokość 36,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 439 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Hanse Home
Dywan Looma
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, kremowy/w naturalnym kolorze, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
679 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premier Housewares
Szczotka do WC Indy
Metalowa, w kolorze matowej czerni, ø 10 cm, wysokość 38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Metaltex
Ociekacz
Stalowy, czarny, 50x37 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, żółte, 168x183 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Morocco
Odpowiedni do prania, tekstylny, ciemnobrązowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
306
307
308
...
657
Załaduj więcej