Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 739 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Blomus
Kieliszek Koyoi
90 ml, do szampana
Dostawa od 20.10.2026
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Grzechotka Larva
Rekomendowany wiek 0+ lat
Dostawa od 19.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink and Blue Check
Z włókna kokosowego, niebieska/różowa, 40x60 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Jumping Cats
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Swallows
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(3)
Dostawa od 23.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Caddy
Plastikowy, biały/szary, 13x21 cm, wysokość 11,5 cm
(161)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Palette Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, 10x20 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Cattara
Ochronny pokrowiec na grill Royal Classic
88x66 cm, wysokość 96 cm
(66)
W magazynie
105,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Doniczka Kitty
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 13,5 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Style
Plastikowy, kremowy, 40 l
(78)
W magazynie
105,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
EMOS
Lampa stołowa Chase
Czarna, plastikowa, LED, ze ściemniaczem, 34x34x37 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 360 ml, szklane, do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(1187)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Odos
Z żywicy polimerowej, biała, ø 7,5 cm, wysokość 37 cm
(33)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., czarna, 18,5x37,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(509)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Illana
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, ø 8,5 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Fox and Woodland Friends
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, zielona/beżowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Marrakesh
Ceramiczna, brązowa, ø 12,5 cm, wysokość 41 cm
(696)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Vita
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 36 cm, wysokość 36 cm, głębokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Patelnia Daily Cook G7300455
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Ozdoby świąteczne zestaw Kazary
4 szt., papierowe, 6,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (4)
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, turkusowy, 45 l
(62)
W magazynie
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Silves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, kremowy, 60x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Składana miska podróżna Nooks
Dla czworonoga, silikonowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., z terakoty, w kolorze terakoty
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Papierowe czapeczki zestaw Halloween
6 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
17,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Feira
Z półką, metalowy, jasnoszary, szerokość 45 cm, wysokość 25 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Södahl
Ręcznik Vista
Frotte, z bawełny organicznej, w kolorze kości słoniowej, 50x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Hezha
Ceramiczna, do cappuccino, zielona, 260 ml
(2)
Dostawa od 21.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Design Letters
Filiżanka A-Z
Porcelanowa, czarna, 250 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Miski zestaw Elo
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Pościel Perníček
Jednoosobowa, zapinana na suwak, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, 200x140 cm
Dostawa od 14.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Mouse Town
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Floral Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kremowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Happy Holidays
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Do kontaktu, wisząca, papierowa, żółta, ø 60 cm, szerokość 16,5 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Morocco
Odpowiedni do prania, tekstylny, ciemnobrązowy, 50x80 cm
Dostawa od 30.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., tekstylne, 30x46 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Mata stołowa Christmas Nutcracker
Bawełniana, ze świątecznym motywem, 46x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Papierowe czapeczki zestaw Reindeer
6 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
17,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Morocco
2 szt., bawełniane, czarno-białe, 35x60 cm
Dostawa od 30.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
OYOY Mini
Mata stołowa dla dzieci Follow The Rainbow
Silikonowa, 38x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Magic Cat Lilly
Beżowe, 34x34 cm, wysokość 45 cm
(4)
Dostawa od 14.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 35 x 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 27 x 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Catarina
Z mieszanki wełny, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
168
169
170
...
507
Załaduj więcej