Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 740 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Akcesoria stołowe Nukha
Drewniane, 9x18 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tadea
Na zamek , w zabawny wzór, bawełniana, 45x45 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Kave Home
Świece zestaw Solvin
20 szt., liczba knotów 1 szt., ø 2 mm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
5,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dripper Zunel
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Mascarell
Na zamek , strukturalna, 30x50 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Nover
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Spalsh
Marmurowy, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(6)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Obena
Marmurowa, ø 20 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Emilse
Marmurowa, 28,5 x 23 cm
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kave Home
Półka Upp
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 20 cm, głębokość 16 cm
(53)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Podkładki zestaw Zera
4 szt., kamienne, w naturalnym kolorze, ø 10 cm
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
26,65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik na odpadki organiczne Colin
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 12,5x20,5 cm, wysokość 21 cm, 3 l
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tomasucci
Doniczka Poppy
Samonawadniająca, plastikowa, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 23 cm
(12)
W magazynie
86 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Love
Z mieszanki lnu, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazony zestaw Nona
3 szt., porcelanowe, białe, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik dziecięcy Funny Box
Plastikowy, niebieski, 58x39 cm, wysokość 32 cm
(4)
W magazynie
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin Lava
Bez wiercenia/narożna, ze stali nierdzewnej, czarna
(27)
W magazynie
86 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Clarence Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, zielona/różowa, 135x200 cm
(14)
W magazynie
86 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(13)
W magazynie
86 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Tescoma
Naczynie do zapiekania Delícia
18x28 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pergole
Ceramiczna, kremowa, ø 10 cm, wysokość 38 cm
(8)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Tree of Life
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare/beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris Strawberry Thief
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(10)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan Terrain
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski/beżowy, 80x120 cm
(23)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Life Is Better With a Cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Auralia
3 szt., szklane, ø 4 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
35,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , wysokość 17,5 cm
(26)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy Pebbles
Z pianki pamięciowej, z pianki pamięciowej, szary, 50x80 cm
(153)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, czerwone/niebieskie, 50x63 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Aquatex Plus
Stalowy, czarny/w kolorze srebra, 35x30 cm
(245)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki papierowe Tower
Stalowy, czarny, 11x11 cm, wysokość 26,5 cm
(175)
W magazynie
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę i prostownicę Milano
Ścienny, stalowy, w kolorze srebra, 21x12 cm, wysokość 11,5 cm
(346)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Taca Mango
30x40,5 cm, do serwowania, drewniana
(9)
W magazynie
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Luxuto
Syntetyczny, z średnim włosiem, 60x120 cm
(21)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, ø 10 cm, wysokość 9,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
1,6 l, na kawę, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Termofor Deer
Z mikropluszu, brązowy, 700 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Hello Scribble
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(27)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Montana Liso
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 60x120 cm
(22)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Hope You Like Cats
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 32x22 cm, wysokość 7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Selma
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
26,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Halia
3 szt., z żywicy polimerowej
(2)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Pojemnik na chusteczki Gentleman
Ze skóry ekologicznej, 13,5x25 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Zestaw do matchy
Szklany
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Fartuch Dash
Niebieski/beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Kubek podróżny Travel Mug N2020210
360 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
169
170
171
...
507
Załaduj więcej