Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 779 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Durszlaki zestaw Nest Colanders
2 szt., plastikowe
(83)
W magazynie
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Miski zestaw
2 szt., na zupę, porcelanowe, jasnozielone, 100 ml, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 60x60 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
WMF
Łopatka Nuova
Ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
Metalowy
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Dziecięcy kosz na zabawki Mimo Dog Face
Tekstylny, z nadrukiem, biały, ø 39x48 cm
W magazynie
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Azzar
Jasnoniebieski/w kolorze brązu, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 23x20x15 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(2)
Dostawa od 23.10.2026
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Mata antypoślizgowa Comfort
Do wanny, 36x125 cm
(63)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Keep-Tex
Na sztućce, plastikowy, szary
(21)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy z efektem fluorescencyjnym Game Over
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Girlanda świetlna Carlisle
Brązowa, z imitacji rattanu, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 180 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Forest Fable
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Naczynia do zapiekania zestaw Statek
ramekin, 6 szt., ø11 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 200 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Domino Play Domino
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Light Green 578
375 ml, porcelanowy, jasnozielony
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Cocoty
Czarna/beżowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki
Wiszący, ø 25 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem UV-Loc
(5)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Turbo-Loc
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 12,5x11,5 cm, wysokość 9 cm
(264)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Luca
Brązowy, 60x60 cm
(8)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 5x21 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Leandra
Gumowy, biały/szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Antic Line
Mała dekoracja Antique Chair
Metalowa, 6x6 cm, wysokość 14,5 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Ocean Drive
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/w kolorze złota, 60x100 cm
(7)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Panel solarny Lucas
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Lampa stołowa Jael
Szara, ceramiczna, ø12x22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, z mikrowłókna, 140x200 cm
(10)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Busy B
Notes Spot
128 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Wieniec
Bożonarodzeniowy, ø 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Tempo
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Budka Sweet
Dla kotów, szara, 45x22 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(1)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, brązowe, 90x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Vita
192 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Brick Wall
6 szt., na ścianę, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brabantia
Wieszaki zestaw
4 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
22,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw Totem Max
20 szt., z taśmą, 30 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
4,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Stojak na wino
Wiszący, metalowy, liczba butelek 6
(60)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yoko
Na waciki, szklany, ciemnoszary, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Idro
Ceramiczny, w kolorze złota
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
EGLO
Lampa wpuszczana w sufit 4000 K FUEVA 5
Biała, stalowa, LED, wpuszczana
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
137
138
139
...
513
Załaduj więcej