Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 906 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Obyla
W kolorze brązu, metalowa, ø39x25 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
18 szt., 1,3 l/2 l/3,2 l, na żywność, plastikowe, szare
(28)
Dostawa od 04.11.2026
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Kremowy, 6 l, plastikowy
(2)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw Alda
6 szt., 300 ml, do whiskey
(290)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
25,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Turkusowy, 6 l, plastikowy
(15)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Squeez-e Sink
Z żywicy polimerowej, ciemnoszary, 7x15 cm, wysokość 18 cm
(24)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Surface
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 15x14 cm, wysokość 17 cm
(7)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Lotus
Ze sklejki, w naturalnym kolorze, szerokość 33 cm, wysokość 26 cm, głębokość 10 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Meda
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Colors of Joy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Slate
2 szt., ze szkła hartowanego, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(326)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampka dziecięca Hopper
Zielona, plastikowa, LED, nocna, do kontaktu, z wyborem koloru, 19,5x16,5x24,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Olympe
Zaciemniająca/termiczna, aksamitna, antracytowa, 140x260 cm
(8)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Stolik Sasha
Biały/w naturalnym kolorze, ø 41 cm, wysokość 41 cm
(153)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Blocks of Fun
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Zegar Greatest Hits
Ścienny, ø 30 cm
(11)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Mojito
2 szt., ze szkła hartowanego, zielone, z nadrukiem, 30x52 cm
(366)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Colors of Joy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Siffer
Z żywicy polimerowej
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Indah
Marmurowa, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Sara
4 szt., na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa lawa Rainbow Rocket Lava
Zielona, szklana, ø11x41,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Hol
Do kontaktu, plastikowy, czerwony, szerokość 5 cm, długość 35 cm, wysokość 30 cm
(31)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Macarons
2 szt., ze szkła hartowanego, różowe/szare, z nadrukiem, 30x52 cm
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Waga kuchenna
Czerwona, metalowa, nośność 5 kg
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Blocks
Rekomendowany wiek 2+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Lene
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka świąteczna Milan
Papierowa, wysokość 45,5 cm
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Orbit
Do kontaktu, wisząca, metalowa, czarna, szerokość 4 cm, długość 33 cm, wysokość 33 cm
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Fall Flowers
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy/w kolorze kości słoniowej, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Widelczyki deserowe zestaw Stella
Dla 4 osób, 4 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tandani
Na zamek , bawełniana, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Dzbanek do herbaty
900 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Cherry
Z bawełny z recyklingu, kwiecisty, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Floyd
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 40 cm, długość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dekoracja wisząca Pomp
Tekstylna, ø 20 cm, wysokość 39 cm
Dostawa od 21.10.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Riva
Niebieska, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Dywan Mango
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, kremowy, 60x90 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Ofelia
Żółta, tekstylna, do kontaktu, 18x18x1,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy
Bez wiercenia/z półką, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, szary, 16x11,5 cm, wysokość 12,5 cm
(307)
Dostawa od 19.10.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Wazon Squirrel On Branch
Szklany, ciemnozielony, ø 9,5 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 19.10.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Blocks
Rekomendowany wiek 2+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Scandinavian Mountains
Na ścianę, 95x55 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Poduszka dziecięca Alma
Bawełniana, 40x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, jasnozielona, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Podpórka do książek Tower
(29)
Dostawa od 15.10.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Woods
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
229
230
231
...
320
Załaduj więcej