Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 429 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
House Nordic
Świeczniki zestaw
2 szt., na świeczkę typu tealight, z cementu
Dostawa od 26.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Pirates
Z nadrukiem, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Princess
180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
Dostawa od 21.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
Dostawa od 21.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe
(30)
W magazynie
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Hermia
Miski zestaw
2 szt., na zupę, porcelanowe, jasnozielone, 100 ml, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
88,99 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 60x60 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
WMF
Łopatka Nuova
Ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88,99 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Opviq lights
Kinkiet Azzar
Jasnoniebieski/w kolorze brązu, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 23x20x15 cm
Dostawa od 04.11.2026
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
88,99 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Maximex
Mata antypoślizgowa Comfort
Do wanny, 36x125 cm
(63)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Keep-Tex
Na sztućce, plastikowy, szary
(21)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy z efektem fluorescencyjnym Game Over
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(6)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Girlanda świetlna Carlisle
Brązowa, z imitacji rattanu, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 180 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Forest Fable
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Naczynia do zapiekania zestaw Statek
ramekin, 6 szt., ø11 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 200 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Brandani
Dyfuzor Nonna Rosa
Pojemność 200 ml, wysokość 12 cm
(107)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Domino Play Domino
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ingrid Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Dakls
Lampa stołowa Bianca
Jasnoszara, ceramiczna, ø15x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Pantone
Kubek Light Green 578
375 ml, porcelanowy, jasnozielony
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Cocoty
Czarna/beżowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki
Wiszący, ø 25 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(6)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem UV-Loc
(5)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Turbo-Loc
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 12,5x11,5 cm, wysokość 9 cm
(264)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Luca
Brązowy, 60x60 cm
(8)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 5x21 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Leandra
Gumowy, biały/szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Antic Line
Mała dekoracja Antique Chair
Metalowa, 6x6 cm, wysokość 14,5 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Ocean Drive
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/w kolorze złota, 60x100 cm
(7)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Panel solarny Lucas
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, z mikrowłókna, 140x200 cm
(10)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Lampa stołowa Jael
Szara, ceramiczna, ø12x22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Busy B
Notes Spot
128 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Wieniec
Bożonarodzeniowy, ø 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Tempo
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Budka Sweet
Dla kotów, szara, 45x22 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(1)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Taca dekoracyjna Tojera
Metalowa, 24x24 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, brązowe, 90x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Vita
192 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Brick Wall
6 szt., na ścianę, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Brabantia
Wieszaki zestaw
4 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
22,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
137
138
139
...
228
Załaduj więcej