Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 414 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Kindsgut
Zabawka muzyczna Stars
Rekomendowany wiek 2+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Benjamin
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Kubek dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
200 ml, plastikowy, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(9)
Dostawa od 04.11.2026
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit H
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
2,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Taca dekoracyjna Kasane
25x39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Stripes
Z włókna kokosowego, 45x75 cm
(45)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Goldes
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/w kolorze złota, 60x100 cm
(42)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Geometric
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(24)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy
Ze stali nierdzewnej, czarny, 6x28 cm, wysokość 22 cm
(39)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Harry Potter Slytherin
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, różowa, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Floret
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/beżowe, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Pictura
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(92)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Sprinty Camomilla
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
OYOY Living Design
Poduszka
Wypełniona pierzem, dekoracyjnej, 30x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Piglet
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 16 cm, długość 27 cm
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Bertha
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Gadget
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 26 cm
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Zegar Home
Wahadłowy/ścienny, wysokość 37,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Axel
Odpowiedni do prania, w kratkę, biały, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 30x11 cm, wysokość 12 cm
(27)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Chlebak BLACK
Metalowy, czarny, 20x21,5 cm
(34)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 3-series
Zielony
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Wieszak na ręczniki Reitani
Ścienny, stalowy, w kolorze matowej czerni, 2x9 cm, wysokość 40 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 30x30 cm, wysokość 94 cm
(17)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy/z ornamentami, 45x140 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka wielofunkcyjna
Niebieska, 33x33 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Disney Stitch Angel
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Sass & Belle
Skarbonka Rainbow Unicorn
Kamionkowa, 12x20 cm, wysokość 18 cm
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Ricci Paisley
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 1,6 l
(124)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Ricci Sunflowers
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Perfumed Prague
Świeca #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
Zapachowa, sojowa, o zapachu paproci/o zapachu cyprysa, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Lékué
Tortownica
31 x 17 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Lisana
Z woalu, abstrakcyjny wzór, biała/niebieska, 140x280 cm
(4)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Uchwyt sufitowy na drążek do zasłony prysznicowej
Metalowy, w kolorze srebra, 57 cm
(10)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Plain
2 szt., biała, papierowa, LED, na baterie, z timerem, 14x12x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Filiżanka Finley Fox
Kamienna, ze spodkiem, pomarańczowa, 210 ml
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Butelka na olej Tower
Pojemność 250 ml, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Lampa zewnętrzna Pisa 3 in 1
Czarna, plastikowa, LED, wbijana, solarna, ø13x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Addis
Kosz na śmieci
Z pedałem, plastikowy, biały, 6 l
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Cukierniczka Sablo
Ceramiczna, jasnoszara/beżowa, pojemność 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Talerz Taormina
Ø 27 cm, kamionkowy, biały
(6)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Waga kuchenna Optissl BC50D2V0
Ciemnoszara, cyfrowa, szklana, nośność 5 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Edelia
Biała/w kolorze srebra, 140x280 cm
(2)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
128
129
130
...
228
Załaduj więcej