Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
46 077 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Lampa wisząca Crayon
Jasnoniebieska, szklana, ø35x38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Güral Porselen
Garnek Classic
Do pieczenia, z pokrywką, 3,25 l, ø 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, ciemnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(14)
W magazynie
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, niebieskie, 90x190 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Stolik Sunny
Metalowy, czarny, ø 40 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
603 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, łososiowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Swan
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Germania
Szafka pod umywalkę Torrance
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 56 cm, głębokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 015 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka Tom
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, zielona
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
1,6 l, z podziałką, 2 szt., plastikowy, czarny
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała/w kolorze złota, 100 ml
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Wieża do układania Celebrate
Z litego drewna, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Sage
Waflowy, lniany, jasnozielony, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Kai
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Kyla
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Wieniec
Bożonarodzeniowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Crown
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, niebieski, ø 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Półka łazienkowa Multi
Ścienna, stalowa, szarobrązowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Justice
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fedkolor
Obraz Chureito Pagoda
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Dywan odpowiedni na zewnątrz Effi Mustard
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, musztardowy, 60x125 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(10)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Verion
Na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
213,16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Dina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/zielona, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca CASAMI BRUGES
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, żółta/biała, szerokość 173 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 038 zł
z kodem
3 797 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Rex London
Taca dekoracyjna
13x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Skulls
2 szt., z nadrukiem, ciemnoszara, 168x183 cm
W magazynie
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Trzepaczka RÅ
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
MIJ
Miska Earth
Na zupę, ceramiczna, szara/w naturalnym kolorze, 1,8 l, ø 29 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Spinder Design
Stolik Sunny
Stalowy, szarobrązowy, ø 40 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
763 zł
z kodem
954 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Moonia
Materac Premium Original Care
140x200 cm, średnio twardy/ekstra twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy, z zimnej pianki/z pianki z pamięcią kształtu/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 27 cm, nośność 180 kg
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 839 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Robo
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska/beżowa, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, okrągły, turkusowy, ø 80 cm
(129)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Średnica (4)
-20% z kodem
knor
Tablica
40x30 cm
(10)
W magazynie
38 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na pranie Ume
Plastikowy, jasnoszary, 60 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XS/S, z mikropluszu, beżowy
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
159,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Damask Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, adamaszkowe, z ornamentami, szare, 168x183 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
187 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kyoto Floral
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, ciemnoniebieska/kremowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Fartuch Canvas
Szary
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Puf Estela
Aksamitny, ze schowkiem, ciemnoszary, szerokość 76 cm, głębokość 38 cm, wysokość 38 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Leitmotiv
Stolik Force
Z litego drewna mango, w naturalnym kolorze, ø 35,5 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
DesignWorks Ink
Notes Flex
48 str.
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Obieraczka Redo
Rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 120x160 cm
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Koc dziecięcy Augusta
Do spowijania, z bawełny organicznej, kwiecisty, beżowy, 120x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kalune Design
Szafka nocna Pal
Z półką, w naturalnym kolorze, 45x41 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
579 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
442
443
444
...
960
Załaduj więcej