Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
46 062 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnoszary, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Marckeric
Stół Comba
Z blatem w dekorze dębu, 100x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 831 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor drewna (2)
-20% z kodem
Light & Living
Stolik Dakwa
Metalowy, beżowy, ø 38 cm, wysokość 42 cm
(12)
W magazynie
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Santos
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Garnek Lucca 3.0
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 3 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Sofa Bali
Ciemnoszara, trzyosobowa, szerokość 217 cm, głębokość 96 cm, głębokość siedziska 60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 319 zł
z kodem
6 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Kolor nóg (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 45x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Świąteczna dekoracja świetlna
Na baterie, wisząca, szklana, biała, szerokość 8 cm, długość 10 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Patelnia Space
Z powłoką ceramiczną, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
476 zł
z kodem
595 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Geese
Zestaw mebli ogrodowych
Biały/brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
11 679 zł
z kodem
14 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Candellux Lighting
Lampa wisząca Ballo
Jasnobrązowa, z litego drewna, 12x45x130 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Jasnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca CASAMI BRUGES
Otwarta, z płyty MDF, powłoka: barwienie, żółta/biała, szerokość 115 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 990 zł
z kodem
2 488 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Koszyk
Jasnobrązowy, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Dakls
Koszyk
W kolorze ochry, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Garden Pleasure
Osłona na palenisko
Tekstylna, 32x48 cm, wysokość 90 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Mid Century
Z mikropluszu, beżowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Miarka Nest
Plastikowa
(62)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leitmotiv
Stołek Savor
Plastikowy, czarny, wysokość 46 cm, nośność 130 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan odpowiedni na zewnątrz Gemini
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
600 ml, z widelcem, plastikowy, jasnoczerwony
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Baston
Czarny, metalowy, 14x38x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Zabawka Woodland
Drewniana, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Peas in Bloom – Anna Ravn Bjørn
50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica Duo
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Czarna, 40x40 cm
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, fioletowe, 200x200 cm
(93)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Carbon Light
Letnia, 140x200 cm
(6)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Circle M Nupo
Ze skóry ekologicznej, ø 30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 360 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 50 szt.
Blomsterbergs
Rękawy cukiernicze zestaw
50 szt., plastikowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
0,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Max Winzer
Fotel Norwin
Typu chesterfield, skórzany, czerwony, wysokość oparcia 28 cm, wysokość siedziska 47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 479 zł
z kodem
10 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Zalvori
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, biała, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Wazon Clara
Szklany, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka modułowa Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 210 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 847 zł
z kodem
2 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rowico
Haczyk Milford
Ścienny, z litego drewna dębowego, czarny
(4)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sits
Narożnik Sigge
Sztruksowy, prawostronny/w kształcie litery L, ze zdejmowanym pokrowcem, musztardowy, czteroosobowy, szerokość 281 cm, głębokość 218 cm, głębokość siedziska 64 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 479 zł
z kodem
30 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 82 cm, wysokość 80 cm, głębokość 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
771 zł
z kodem
964 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Podnóżek Chicago
Z tkaniny szenilowej, beżowy, szerokość 102 cm, głębokość 80 cm, wysokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 695 zł
z kodem
2 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca CASAMI BRUGES
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, żółta/zielona, szerokość 115 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 262 zł
z kodem
2 828 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca CASAMI BRUGES
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała/jasnoniebieska, szerokość 115 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 094 zł
z kodem
2 618 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca CASAMI BRUGES
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, żółta/jasnoniebieska, szerokość 115 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 198 zł
z kodem
2 748 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Spirella
Organizer łazienkowy Madison
Na waciki, szklany, biały, ø 10 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, różowy/szary, ø 160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Meise Möbel
Łóżko kontynentalne Memphis
180x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, sztruksowe, beżowe
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 567 zł
z kodem
8 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Construction
8 szt., papierowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
4,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
438
439
440
...
960
Załaduj więcej