Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
45 945 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, turkusowy, 70x150 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan odpowiedni na zewnątrz Layla Border
Syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, w naturalnym kolorze, 200x290 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Aurora
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 120x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Opal
Szklana, 14x25,5 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Terra Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, beżowe
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Kasbah Multi
Syntetyczny, shaggy, beżowy, 80x150 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Brandani
Pojemnik na żywność
Szary, 1,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bobochic Paris
Sofa Nihad
Sztruksowa, rozkładana/ze schowkiem, jasnoróżowa, trzyosobowa, szerokość 245 cm, głębokość 102 cm, głębokość siedziska 62 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 471 zł
z kodem
6 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+17
+18
-20% z kodem
Rotho
Wanienka TOP
Jasnoróżowa, 44,5x76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bobochic Paris
Narożnik Nihad
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/lewostronny/strona zmienna/z szezlongiem, miętowy, czteroosobowy, szerokość 282 cm, głębokość 153 cm, głębokość siedziska 60 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
7 064 zł
z kodem
8 830 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (2)
-20% z kodem
Addis
Końcówka do miotły
Czarna/w naturalnym kolorze
(9)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Lejek Kitch
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca CASAMI BRUGES
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała/zielona/różowa, szerokość 173 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 286 zł
z kodem
4 107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
S|P Collection
Miska Aquarel
Na zupę, kamionkowa, beżowa, 600 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Deco
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Rommu
Drewniana, 29 x 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Notes Cactus
130 str., czysty
(5)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Contrast Trim
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, biała/beżowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Stolik Mikola
Metalowy, kremowy, ø 46 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tom Tailor
Regał Color Living
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, zielony, szerokość 118 cm, wysokość 138 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 047 zł
z kodem
7 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Marbled
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Jolly Christmas
16 szt., papierowe, 11x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
2,69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Landshape Tribute 03 – Berit Mogensen Lopez
50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, szarobeżowe, 360 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Duo Steel
Metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 11x23 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
SLOWDOWN
Puf Om 60
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, fioletowy, ø 60 cm, wysokość 35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Dream Big Little One
30 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 25 x 20 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę ogrodową Adys
Na zamek , w paski, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
159,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Hammel Furniture
Szafka pod TV Edge by Hammel
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 180 cm, wysokość 46 cm, głębokość 42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 151 zł
z kodem
7 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Kotte Sand
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, beżowy, 70x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
627 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Karup
Fotel ogrodowy Out Niddo
Tapicerowany, biały, nośność 100 kg, szerokość 90 cm, wysokość 75 cm, głębokość 85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 719 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Sofa Base
Rozkładana/ze schowkiem, typu futon, szara, trzyosobowa, szerokość 244 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 68 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 159 zł
z kodem
10 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonka na doniczkę Belmonte
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
21x27,5 cm, silikonowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nerel
Żakardowa, na zamek , strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
123 zł
z kodem
154,27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Micadoni
Narożnik Kendal
Aksamitny, lewostronny/z szezlongiem, wodoodporny/odpowiedni dla zwierząt domowych, beżowy, trzyosobowy, szerokość 256 cm, głębokość 173 cm, głębokość siedziska 67 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 159 zł
z kodem
11 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mazzini Sofas
Sofa Vanda
Z tkaniny szenilowej, jasnoszara, trzyosobowa, szerokość 248 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 66 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 679 zł
z kodem
8 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Narożnik Copenhagen
Z imitacji skóry, lewostronny/z szezlongiem, antracytowy, czteroosobowy, szerokość 280 cm, głębokość 152 cm, głębokość siedziska 52 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 223 zł
z kodem
7 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (4)
-20% z kodem
Kokoon
Hoker Anau
Z imitacji skóry, z imitacji skóry, czarny, wysokość siedziska 64 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Eco
Plastikowe, 20x30 cm, wysokość 10 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Dziecięce kosze na zabawki Bows
2 szt., tekstylne, z nadrukiem, różowe/kremowe, ø 24x17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Vienna
W kształcie litery U, jasnoszary, powyżej 4 osób, szerokość 350 cm, głębokość 170 cm, głębokość siedziska 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
10 119 zł
z kodem
12 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Dywan odpowiedni na zewnątrz Teo Sage
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony/kremowy, 70x120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
595 zł
z kodem
744 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Duo
Na sałatkę, kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 1,2 l, ø 21 cm
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
1
...
426
427
428
...
958
Załaduj więcej