Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
45 854 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula Nordic
Plastikowy, kremowy, 500 ml
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Green Gate
Kieliszek na jajko
Porcelanowy, biały/zielony/fioletowy/w kolorze złota
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Larsson Geo
Szara, 18x88 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Halloween Ghosts
Z mikropluszu, z motywem Halloween, czarny, 130x170 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Venta
W matowym białym kolorze, aluminiowa, IP44, 17x20x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Greta
Na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Melange
Lniany, 40x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 140x245 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
ESTE
Dywan Cairo
Syntetyczny, z średnim włosiem, zielony, 80x150 cm
(1)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
O zapachu wanilii/o zapachu tytoniu/o zapachu białego pieprzu, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(10)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-15% z kodem
Busy B
Planer
52 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Pojemnik Double Funky
Dekoracyjny, metalowy, różowy, ø 16x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 50x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Brabantia
Podkładka pod pokrowiec na deskę do prasowania
Tekstylna, biała, 137x48 cm, wysokość 8 mm
(9)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Doniczka
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 11,5 cm, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Yuri
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 317 zł
z kodem
1 549 zł bez kodu
774,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 16 m
(20)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Allstar
Dozownik do mydła Lyon
Plastikowy, w matowym białym kolorze, 350 ml, ø 9 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Stolik Aio
W dekorze dębu, czarny, ø 45 cm, wysokość 52 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Retro
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 133x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up L
2 szt.
(66)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Nice Day
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(99)
W magazynie
73 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
vtwonen
Szafa modułowa Daily
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, kremowa, szerokość 100 cm, wysokość 50 cm, głębokość 58 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Hali
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/brązowy, 50x80 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, beżowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Zestaw pałeczek Dog
Dla 2 osób, 2 szt., drewniany, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Geo
1,3 l, z sitkiem, szklany, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Felip
Ø 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Silves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, kremowy, 60x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Elevated Classic Numbers
Ścienny, ø 33,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, turkusowa, 140x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 80x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Wolly
Syntetyczny, bez włosia, jasnobrązowy, 60x90 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Chicago
Czarny, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 40x56x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
z kodem
220,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, długość 300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Moulin Roty
Jeździk Lion
37x47 cm, wysokość 45 cm, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Boltze
Wisząca dekoracja świąteczna Nida
Słomiana, ø 20 cm
(3)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ted Baker
Dywan Hackney Clarissa
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, beżowy, 160x230 cm
(2)
W magazynie
883 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Adora
Z mikrowłókna, z nadrukiem, czerwony/w kolorze złota, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Miotła
Czarna
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Talerz dla dzieci Little Strawberry
Plastikowy, czerwony/beżowy, 21x27 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, okrągły, beżowy, ø 80 cm
(10)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Tvilum
Witryna Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 78 cm, wysokość 199 cm, głębokość 33 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 767 zł
z kodem
2 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pokrowiec Alocs
46 cm, beżowy
W magazynie
113 zł
z kodem
133,11 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
314
315
316
...
956
Załaduj więcej