Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 857 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Sacha
Na sofę, elastyczny, 3-osobowy, antracytowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Zasłona Rhombus
Na drzwi, bambusowa, z ornamentami/etno, w naturalnym kolorze, 90x200 cm
(4)
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Zasłona
Na drzwi, bambusowa, z ornamentami/etno, w naturalnym kolorze, 90x200 cm
(6)
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Ornamentia
Bawełniana, ze świątecznym motywem, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Otaru
Ceramiczny, beżowy, ø 17 cm, wysokość 32,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Frosty Almond
Z mieszanki bawełny, beżowy
(1)
Dostawa od 20.10.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Organizer wiszący Saga
Tekstylny, beżowy, 60x2x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Świecznik Vela
Adwentowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Rivara
Ceramiczny
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Elephant
36,5 x 45 cm, plastikowa, czarna, z nadrukiem
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Kubki zestaw
6 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Kosze na śmieci zestaw
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 3x22 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dzbanek do herbaty Tower
600 ml, z sitkiem, plastikowy, czarny
Dostawa od 15.10.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Granny
2 szt., kamionkowe, czerwone, 280 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Granny
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, czerwone
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Pula
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, kwiecista
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik
Brązowy
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy zestaw do zabawy Doctor Doran
Drewniany, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Summer Globe
Jasnoniebieska, szklana, ø16x20 cm
Dostawa od 19.10.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Volturno
W kolorze miedzi, aluminiowa, 20x15x30 cm
Dostawa od 26.10.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Volturno
W kolorze miedzi, aluminiowa, 20x15x42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
(2)
Dostawa od 14.10.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Zone
Kieliszki na jajka zestaw Singles
4 szt., metalowe, jasnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Kwietnik Henley
Metalowy, 42,5x47,5 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Ociekacz
Metalowy, w kolorze srebra, 31x15,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Wazon Nagel
Metalowy, w kolorze matowego złota, ø 2 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Holm
Nóż
Do filetowania, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Nóż
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Grace
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Fedkolor
Obraz Chureito Pagoda
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
WOOOD
Stolik Sasha
Szaroróżowy, ø 41 cm, wysokość 40 cm
(301)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na noże DrawerStore
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(36)
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Daily Cook G7303255
Z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Pałąk edukacyjny Baby Gym
Rekomendowany wiek 0+ lat
Dostawa od 20.10.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Podpórka do książek Savi
Kamienna
(1)
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Poduszka Micro Dons
Do spania, 50x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 39x32x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Koszyk
Wiszący, metalowy, czarny, 10x39 cm, wysokość 75 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Skoczek dla dzieci Dinosaur
26x60 cm, wysokość 50 cm, nośność 50 kg, rekomendowany wiek 2+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Vintage Flower
Odpowiedni do prania, aksamitny, szary, ø 140 cm
(51)
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ceramiczny, szary, ø 13 cm, wysokość 25 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Premier Housewares
Naczynia do zapiekania zestaw Ovenlove
3 szt., 21x24 cm, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Karuzela wisząca Dino
Wisząca, tekstylna, ø 20 cm, wysokość 46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Grobidou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 31 cm, długość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Zegar Sunny
Ścienny, wysokość 60 cm
(26)
Dostawa od 04.11.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Christmas Tales
Porcelanowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Opviq lights
Lampa wisząca Tovar
Czarna, metalowa, ø34x123 cm
(51)
Dostawa od 04.11.2026
134 zł
z kodem
167,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
88
89
90
...
319
Załaduj więcej