Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 144 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Meri Meri
Tatuaże dla dzieci Space
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, w kolorze srebra
(453)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Wąż prysznicowy Brass
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego złota, 150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Perfumed Prague
Świeca #32 Bergamot, Coconut, Vanilla
Zapachowa, sojowa, o zapachu wanilii/o zapachu bergamotki/o zapachu kokosa, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
Premium
Bloomingville
Miski zestaw Patrizia
2 szt., na zupę, kamionkowe, żółte/niebieskie/różowe, 350 ml, ø 11,5 cm
(17)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Cristallo
2 szt., 300 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(267)
W magazynie
78 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Hendi
Tylki cukiernicze
Liczba końcówek 5 szt.
Dostawa od 19.10.2026
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Praska do czosnku Rocker
Plastikowa
(129)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Haczyk Lester
Ścienny, aluminiowy, w kolorze mosiądzu
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
78 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/białe, 50x70 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
77,99 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Koc Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, biały, 130x160 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
douceur d'intérieur
Firanka Ginkgold
Z woalu, biała/w kolorze złota, 140x240 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Mata stołowa dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Plastikowa/silikonowa, 28x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Partaj
Szara, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 180 cm
(47)
W magazynie
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Carbon
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77,99 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa PROFI Cotton Plus
(18)
W magazynie
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Talerz Poterie
Ø 26 cm, kamionkowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Costa Nova
Miska Vila
Na zupę, kamionkowa, czerwona/biała, 770 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
77,40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa Paradise
Pod prysznic, 54x54 cm
(35)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Zestaw misek ze stojakiem
Dla psów, bambusowy, ø 12 cm
(2)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(3)
W magazynie
77 zł
19,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Szczotka do WC Rotello
Plastikowa, biała, ø 10 cm, wysokość 36 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Lampa stołowa
Biała/brązowa, ceramiczna, ø14x24 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Botanicals
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Blomus
Haczyk Modo
Ścienny, stalowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Brązowa, 140x280 cm
(31)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Silma
Ceramiczny, ciemnoszary, ø 9 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, zielononiebieski
(4)
Dostawa od 29.10.2026
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cattara
Termometr kuchenny
Cyfrowy, metalowy
(7)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampion LED Flame
Czarny/beżowy, plastikowy, LED, przenośny, na baterie, z timerem, 8,5x10x19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, biały/czarny, 200 ml, 9,5x6,5 cm, wysokość 16 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, czarna/niebieska, 600 ml, ø 14 cm
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Siena
Z plastiku z recyklingu, 17x40 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Rex London
Zabawka do ciągnięcia Charlie the Sausage Dog
Drewniana, rekomendowany wiek 3+ lat
(255)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ariel
Odpowiedni do prania, w kolorze terakoty, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Figurka ogrodowa Hedgehog
Z żywicy polimerowej
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw
10 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Rondel Enamel
Na mleko, emaliowany, 640 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Jazmina
Papierowa, 182 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Solox
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, IP44, długość 12 m
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Gra towarzyska Play Pick up sticks
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Haczyk Modo
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze brązu
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Addis
Szczotka do WC
Plastikowa, beżowa, 13x16 cm, wysokość 43 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Pojemnik na odpadki organiczne Conny
Plastikowy, jasnoszary, 19x18 cm, wysokość 18 cm, 3 l
(3)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Edmund
5x12x19 cm
(4)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
216
217
218
...
327
Załaduj więcej