Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 985 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Łamigłówka dla psów Epic Pet Think & Eat
Plastikowa, biała/zielona
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Świeca Grand Cru Cottage 2025
Ze świątecznym motywem, czas palenia 56 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Style
Plastikowy, kremowy, 45 l
(34)
W magazynie
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na śmieci
Z pedałem, plastikowy, czarny, 40 l
(84)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Folie do zgrzewarki próżniowej
Plastikowe
W magazynie
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Pontino
Kremowy, 130x160 cm
(6)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Pantone
Butelka Pride
500 ml, podróżna, z tritanu
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Thermo Reflect L/Universal
Zielony, kwiecisty, 140x45 cm
(28)
W magazynie
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tescoma
Tortownica Delícia
50 x 34 cm, stal nierdzewna
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Durszlaki zestaw Nest Colanders
2 szt., plastikowe
(84)
W magazynie
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 18x30 cm, wysokość 94 cm
(8)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Allegre
W naturalnym kolorze, 28x14 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Hen House
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Horse "Meadow"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ścierki zestaw Ornamentia
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, beżowe, 71x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa
Beżowa, 180x200 cm
(88)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Umea
2 szt., ceramiczne, beżowe, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Ornamentia
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, beżowy, 130x160 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Terralba
Z żywicy polimerowej, beżowy
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Flowers
Z woalu, kwiecista, biała, 135x245 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Linette
Bawełniana, biała, 135x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Zaho
Biała, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 170 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Aquamarin
Ceramiczny, biały/niebieski
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, biały/niebieski
(11)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Yule
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, biały, 130x160 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Stojak na noże Bianco
Plastikowy, biały
(532)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Wazon Peeking Cat
Z dolomitu, biały, ø 9,5 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Merry-go-round
Z bawełny z recyklingu, biały/brązowy, 130x160 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Blob Bell
8x12 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tescoma
Chochla President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik Delicious Kitchen Board
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 50x150 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, ciemnoszary, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Alba
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze
(59)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Molinella
Ścienna, ze stali nierdzewnej, czarna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Wenko
Końcówki do szczotki WC zestaw Ø8cm
Zapasowe, plastikowe, czarne, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
9,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem UV-Loc
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Durszlak Droplet
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
FABINI
Durszlak Lucca 3.0
Ze stali nierdzewnej, ø 25 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Gatto Carino
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Birds and Roses
Fioletowa/szara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Berry
Biała, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 735 cm
(55)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Kappu
2 szt., silikonowe, jasnoniebieskie/jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Dywaniki łazienkowe zestaw Armoni
2 szt., odpowiednie do prania, do WC, jasnoróżowe, 50x80 cm
(6)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Jules
Ø 28,5 cm, kamionkowy, żółty/biały/czarny
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
186
187
188
...
321
Załaduj więcej