Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 986 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Brandani
Garnek Legume
Z pokrywką, ceramiczny, 2,6 l, ø 16,5 cm
(20)
W magazynie
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Kubek termiczny Light Pink 182
430 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Legowisko Graphene
Dla psów, jasnoszare, 60x48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bigso
Organizery zestaw Hugo Canvas Paper Laminate
4 szt., na artykuły papiernicze/na dokumenty, kartonowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Kawiarka Monte Carlo
140 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Pahoma
W kolorze złota, metalowy, 6x42x22 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 20 cm
W magazynie
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Koszyk na drewno
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Koszyk
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 28x49 cm, wysokość 17 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
YAMAZAKI
Lustro Tower
Kosmetyczne, ø 17,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Lampion
Metalowy, ø 25 cm, wysokość 34 cm
Dostawa od 21.10.2026
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Charm
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(4)
Dostawa od 04.11.2026
151 zł
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
Dostawa od 19.11.2026
151 zł
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, biały, 6,5x20 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Obrazek dziecięcy Xander
45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Pojemnik Multi
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Lemons
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
37,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Kalune Design
Półki zestaw Leila
3 szt., w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 2 cm, głębokość 2 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Wooden
2 szt., ze szkła hartowanego, w naturalnym kolorze, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(9)
W magazynie
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Stojak na zegar
10x10 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan Cucina
Syntetyczny, bez włosia, szarobeżowy, 92x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan Cucina
Syntetyczny, bez włosia, szary, 92x150 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Cordoba
Tekstylny, szary, 68 l
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Szklanki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 6 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Volo
6 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
25,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Pojemnik Grand Cru
Na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Baby Bee
Tekstylny, ø 15x15 cm
Dostawa od 21.10.2026
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Tarka Tasty+
Uniwersalna
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Maravilla
Do kontaktu, wisząca, papierowa, w kolorze złota, ø 45 cm, szerokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Boltze
Dekoracje wielkanocne zestaw Dandelion
2 szt.
W magazynie
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Hanging Vacuum M/L
4 szt.
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Frimou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 37 cm, długość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Iglou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 12 cm, długość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Zegar Takamaka
Ścienny, ø 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, geometryczne, 30x52 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Riviera
Do serwowania, ø 31 cm, kamionkowy, zielony
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
BonBistro
Pucharek Revera
6 szt., do lodów/na sałatkę, ze szkła z recyklingu, zielony, 400 ml, ø 13,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
151 zł
25,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Obrus Happy New Year
Ze świątecznym motywem, geometryczny/z ornamentami, biały/czarny/w kolorze złota, 140x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hubelino
Tor kulkowy
Rekomendowany wiek 5+ lat
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Świecznik Flec
Metalowy
Dostawa od 20.10.2026
150,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Casa Selección
Szafka na klucze
Ścienna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Dywan Elysium
Syntetyczny, bez włosia, szary, 80x150 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Merry Christmas
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, 60x100 cm
Dostawa od 15.12.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Wooly
Z materiału bouclé, beżowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Occultiss
Zaciemniająca, beżowa, 135x260 cm
(1)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Ściągaczka z uchwytem Kapi
Beżowa, długość 27 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, białe, 50x100 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
1
...
108
109
110
...
321
Załaduj więcej