Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 571 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Bellac
Papierowa, 183 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Patelnia Ecrina
Z powłoką ceramiczną, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (6)
-15% z kodem
Orion
Patelnia Steela
Ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Orange Soda
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy/kremowy, 80x150 cm
(9)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Brandani
Pojemnik Medicea
Na kawę/na herbatę, porcelanowy
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Stripe
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa Spec-Tacular
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Keli
Na zioła/wisząca, rattanowa, bez otworu drenażowego, wysokość 27 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Aruba
Syntetyczny, bez włosia, szary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Spice
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(373)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 100 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw
6 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Dzbanek Kusintha
Szklany, 1,2 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, turkusowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rayen
Dodatkowa półka
Wisząca, stalowa, biała, 22,5x30 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Coco Black
Z włókna kokosowego, czarna, 45x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Gaspard
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, wysokość 5 cm, długość 20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Zegar Adam
Ścienny, ø 36 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Wieniec Liva
Świetlny/bożonarodzeniowy, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Woodland Trees
2 szt., do powieszenia na szynie, zielone, 117x183 cm
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(35)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch Rowan Berries
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Obrus Christmas Sweater
Ze świątecznym motywem, geometryczny/z ornamentami, zielony, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 50x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Gardinia
Karnisz Elba
Regulowany, metalowy, szary, 120 - 210 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
Ulubione
Brabantia
Młynki Profile
2 szt., w kolorze matowego srebra, ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
122 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Swing
Plastikowy, czarny, 50 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Termos Constant
1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Minecraft "Jungle Fight"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Dragons
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Sea
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Semmie
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Young Animals
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Sym
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, beżowa, 140x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Muscat Waffle
Beżowa, 140x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Seersucker Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Springs
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 77x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 5 l
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Jasmine
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Savoy
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Brick
Plastikowy, biały, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, białe, 200x220 cm
(93)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
My House
Pościel Adeline
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała/pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Koc dziecięcy Sternenzauber
Z mikropluszu, w gwiazdy, biały/szary, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, biały, 50x120 cm
(4)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
1
...
344
345
346
...
658
Załaduj więcej