Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 592 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
La Rochére
Szklanki zestaw Abeille
4 szt., 260 ml
(32)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Kähler Design
Szklanki zestaw Hammershøi
4 szt., 370 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Torba transportowa Capsule
Dla czworonoga, tekstylna, szara, 28x33 cm
(1)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Uchwyt na przybory do grillowania Magnus
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 10 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace
10 szt.
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Zestaw do pakowania próżniowego Flavia
4 szt., plastikowy, biały
(84)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Wisząca dekoracja świąteczna Nara
Szklana, ø 10 cm
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zestaw do pielęgnacji sierści
Czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Christmas Print
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
144,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/czarne, 60x100 cm
(11)
W magazynie
123 zł
z kodem
144,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Oval
Plastikowy, biały, 8x21 cm, wysokość 28 cm
(111)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
144,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Garnek Cook Eat B9214474
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop PowerClean M
Z wiadrem
(1)
W magazynie
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, zielona, 200x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
144,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Boho
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, antracytowy, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch Santa Likes Mistletoe
Bawełniany, biały/zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch Toadstools
Bawełniany, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch Festive Car
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony/niebieski
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Elle Decoration
Dywan Pigment Beige
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 80x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1121
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 80 cm
(6)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/brązowe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Organizer łazienkowy Madison
Na waciki, szklany, biały, ø 10 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Bonami Club PLUS – Plan roczny
(3)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, brązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Marble
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Glam Balls
Biała/w kolorze złota, ceramiczna, ø28x46 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Chodnik Tierra
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarno-biały, 60x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnofioletowy, 80x150 cm
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnoszary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne, 200 ml, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, czarny, ø 20 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Misa Kara
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Consuela
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 80x150 cm
(178)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Yellowstone
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, w kolorze khaki, 80x150 cm
(132)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
Premium
-15% z kodem
Printworks
Gra towarzyska Play Tumbling Towers
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnobrązowe, 220x200 cm
(31)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Spot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w kropki, kremowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Crafty
Dla psów, okrągłe, kremowe, ø 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1121
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 80 cm
(21)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Varzan
W kolorze brązu, metalowa, ø21x19 cm
(8)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
343
344
345
...
659
Załaduj więcej