Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 656 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Rex London
Zestaw do zabawy Tea
Rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 24 szt.
Ambiance
Zestaw naklejek Marble Tiles Florencia
24 szt., na kafelki, 15x15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
6,21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Tropical Floral Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, ciemnozielona, 200x200 cm
(31)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Shama
Ø 27 cm, kamionkowy, zielony/brązowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, żółta, 200x200 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, żółta, 200x200 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Simi
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), beżowy, 39x60 cm
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, bordowe, 70x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
74,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Tramino
W kolorze brązu, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 27x29x20 cm
(1)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Kubek termiczny Natural brushed
375 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, niebieski/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Café Aromatica
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ego Dekor
Maty stołowe zestaw Indi
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
37,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 210 ml, do szampana
(183)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
24,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie Butterfly
Ścienna, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 3,5 m
(79)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, żółty/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Rachel
Beżowa, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø15,5x20,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Illustrated Vase
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Kville
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø40x4 cm
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/różowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Petrol Geo
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, morski, ø 100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, niebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, szara, 200x200 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Fraz
Drewniany, brązowy, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Vision
Szklany, brązowy, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Nona
Porcelanowy, ciemnoszary, ø 15 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Compact
Teleskopowa/narożna, plastikowa, czarna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca
Czarna/beżowa, tekstylna, ø25x30 cm
(23)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Oval
Plastikowy, czarny, 8x21 cm, wysokość 28 cm
(53)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Olica
Z bawełny z recyklingu, czerwony, 130x160 cm
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Argiri
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), w ciemnym naturalnym kolorze, 39x60 cm
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Furry World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, fioletowy/szary, 80x150 cm
(5)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Dafni
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), jasnobrązowy, 39x60 cm
(62)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Rachel
Jasnoniebieska, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø15,5x20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoróżowy, 80x150 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Soreyah
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Yash
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Spilled Coffee
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, koniakowy/kremowy, 80x150 cm
(10)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Ulubione
WMF
Krajalnica Gourmet
Do jajek
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
4 szt., ø 27 cm, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ESTE
Dywan Celeste
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pompei 1612
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
1
...
338
339
340
...
660
Załaduj więcej