Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 742 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Forest Green Gingham
Lniana, zielona/szara, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na noże Duo
Plastikowy, szary
(5)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Ghost
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
3 szt., odpowiednie do prania, szare, 50x90 cm
(9)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Uya
2 szt., z wodorostów, w kratkę, 33,5x49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Stolik Straight
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 35x35 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
579 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska
Bambusowa, 33 x 25 cm
(119)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Szpatułka Elevate
Silikonowa
(28)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, w kolorze ochry/biały
(4)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Figurka świąteczna Hammershøi Snowman
Porcelanowa, wysokość 11,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Family and Friends
30 str.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Talerzyk na biżuterię Heart
8x10 cm, wysokość 1 cm
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Stojak na kadzidełko Frida
Ø 12,5 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Black Outdoor Kitchen Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 6x30 cm, wysokość 6,5 cm
(62)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Listwa magnetyczna na noże
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Silver Lining
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 160x230 cm
(3)
W magazynie
315 zł
z kodem
394 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Wieszak na ręczniki papierowe
Ścienny, stalowy, w kolorze srebra, 10x30 cm, wysokość 3 cm
(218)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szuflady zestaw Tower
2 szt., plastikowe, 24x8 cm, wysokość 7 cm
(8)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafa Space
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 116 cm, wysokość 200 cm, głębokość 50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 191 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Ballerina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanah Home
Puf Rufmee
Z materiału bouclé, biały, szerokość 48 cm, głębokość 42 cm, wysokość 72 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Taśma uszczelniająca
Plastikowa
(358)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Exclusive
Wolnoopadająca, 35,5 x 45,5 cm, plastikowa, biała
(16)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Tarka Multi-Prep Compact
Uniwersalna
(7)
W magazynie
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Dzwonek
Metalowy, 19x11 cm, wysokość 20 cm
(458)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Żarówka
Z gwintem E14, 4000 K, 7,5 W, ø 4,5 cm
(4)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Rin
Drewniana/plastikowa, 8x24 cm, wysokość 11,5 cm
(9)
W magazynie
136 zł
z kodem
169,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Magnetyczna mydelniczka
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 4,5x7 cm, wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Butterfly
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 80x150 cm
(130)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 2x20,5 cm, wysokość 18 cm
(421)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampion LED Calabria
Solarny, metalowy, czarny, ø 26 cm, wysokość 28 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin Lava
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarna
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
114,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Stolik Seaford
Czarny/w naturalnym kolorze, 43x35 cm, wysokość 63 cm
(65)
W magazynie
174 zł
z kodem
217,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Lemons
5 szt.
(11)
W magazynie
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa Ginkgo
Kwiecista, biała/niebieska, 180x200 cm
(44)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Diatonella
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 50x70 cm
(4)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Spryskiwacz
Metalowy, 315 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Plate
Do kontaktu, drewniany/metalowy, beżowy, szerokość 7,5 cm, długość 36 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
z kodem
355 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Garnek Enamel
Na mleko, emaliowany, 1,12 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 240 ml, do szampana
(148)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Talerz Pearl
Deserowy, ø 17 cm, kamionkowy, biały
(29)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Funky Vibes
Ścienny, ø 25,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Dramatic Floral
Bawełniany, różowy/szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Gourmet
Zielony
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Organizer Cordy Paper Laminate
Na kable, kartonowy, 30x13,5 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Radiobudzik FM Radio
Cyfrowy, 7x19 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Novogratz
Szafka Cache
Powłoka: malowanie proszkowe, niebieska, szerokość 100 cm, wysokość 64 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
935 zł
z kodem
1 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Hoker Perugia
Z litego drewna tekowego, skórzany, brązowy, wysokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 231 zł
z kodem
1 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
102
103
104
...
507
Załaduj więcej