Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 738 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
300 ml/750 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, jasnoniebieski
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z nadrukiem/kwiecista, różowa, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Mata antypoślizgowa Alaska
Do wanny, 36x91 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Karafka Grand Cru Nouveau
1 l, szklana, szara
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pascoli
Ceramiczna, w matowym białym kolorze, ø 12 cm, wysokość 38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, czarna, szerokość 152 cm, wysokość 80 cm, głębokość 38 cm
(7)
W magazynie
1 359 zł
z kodem
1 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Sitko do zlewu
Metalowe, w kolorze srebra, ø 7,5 cm
(179)
W magazynie
12 zł
z kodem
15 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Stolik Beam
Ze szklanym blatem, niebieski, ø 45 cm, wysokość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Okayama
Na zupę, kamionkowa, biała/niebieska, 400 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Minoa
3 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 190 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sapho
Stelaż bez umywalki Crest
Wiszący, metalowy, powłoka: barwienie, czarny, szerokość 39,5 cm, wysokość 45 cm, głębokość 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
611 zł
z kodem
764 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Foglie
Metalowa, wysokość 91 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stojąca Palm
Szara/w kolorze złota, z pierza, ø55x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
951 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, biała, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(96)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wbijane dekoracje ogrodowe zestaw Bell
3 szt., z żywicy polimerowej, 6x7 cm, wysokość 38 cm
(10)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne kwiaty zestaw
2 szt., 9x9 cm, wysokość 21 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Pojemnik próżniowy
1,2 l, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Abażur Silvia
Brązowy, plastikowy, ø50x41 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, na espresso, jasnobrązowa, 120 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na szczoteczki do zębów Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 3,5x12,5 cm, wysokość 4 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke Parasol
W kolorze srebra, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Mata pod kuwetę dla kota
Plastikowa, czarna, 50x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Grena
Bez wiercenia, metalowa, jasnoniebieska
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Chandelier
Czarna, z opalowego szkła, 26x15x126 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na sól, ceramiczny, antracytowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa stołowa Gleam
Szarobrązowa, aluminiowa, z elastyczną konstrukcją, 14,5x19,5x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Moonia
Materac Hexacare Bagged Springs
180x200 cm, twardy/średnio twardy, sprężynowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy/termoregulacyjny, z pianki z pamięcią kształtu/ze sprężynami kieszeniowymi, grubość 28 cm, nośność 200 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 647 zł
z kodem
4 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-20% z kodem
Ulubione
Opviq lights
Lampa sufitowa Aspendos
Czarna, metalowa, ø56x16 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
222,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Pojemnik
1,1 l, na cebulę i czosnek, metalowy, biały
(908)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pościel Natural Stripes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, w paski, biała/beżowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
943 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Skrytka na klucze Mouse
Metalowa, 18x6 cm, wysokość 5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Portobello
Z gumką, dwuosobowe, lniane, beżowe/jasnobrązowe, 180x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
619 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rex London
Pozytywka Fairies in the Garden
Drewniana/metalowa/plastikowa, dziecięca, 14,5x13,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Circles
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy/kremowy, 80x120 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Spicy
Syntetyczny, bez włosia, 45x75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak Pillar
Z litego drewna kauczukowego, czarny/brązowy, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 168 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 3 cm, głębokość 7 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Printworks
Szachy Classic Art of Chess
(3)
W magazynie
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 600 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Como
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 8 m
(150)
W magazynie
81 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Linka
Z woalu, w kolorze khaki, 140x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
96,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Palermo
Ścienne, 50x55 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Desert 1302
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Optic
2 szt., czarne/szare/w kolorze złota, 60x100 cm
(16)
W magazynie
93 zł
z kodem
115,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Basil
2 szt., ze szkła hartowanego, ciemnoszare, 30x52 cm
(181)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tomasucci
Krzesła zestaw Faffy
2 szt., tapicerowane, aksamitne, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
703 zł
z kodem
879 zł bez kodu
439,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
103
104
105
...
507
Załaduj więcej