Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 986 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Maximex
Zasłona
Termiczna/wygłuszająca, na drzwi, szara/w kolorze srebra, 80x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Stoper do drzwi
Drewniany, w naturalnym kolorze, 3x12 cm, wysokość 4 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Homéa
Świece zestaw Essential
5 szt., czas palenia 7 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 20 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Deska do prasowania Fancy Home
Rękawnik, szara, 53x13 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Kominek zapachowy Cera
Ceramiczny, 9x13 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Green Decore
Dywan odpowiedni na zewnątrz Solitaire
Dwustronny/odpowiedni do prania/tkany ręcznie, syntetyczny, z włókien z recyklingu, bez włosia, beżowy, 90x150 cm
(10)
W magazynie
230 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40 x 38,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Family
Wolnoopadająca, 36,5 x 40,5 cm, plastikowa, biała
(18)
W magazynie
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93,99 zł
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tescoma
Naczynie do gotowania ryżu Purity
Ø 21 cm, plastikowe
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
26,5x29 cm, wysokość 113 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fedkolor
Obraz Country road in Provence by night – Vincent van Gogh
45x60 cm, - reprodukcja, na płótnie
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia/narożna, metalowa, czarna
(10)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Pojemnik na przyprawy
Szklany, 100 ml
(10)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Spiralizer SpiroGo
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Pokrowiec na parasol
Czarny/szary, wysokość 256 cm
(10)
W magazynie
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Mitten
2 szt., drewniane, 8 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
WOOOD
Szafka na buty Ferro
Metalowa, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 85 cm, wysokość 40 cm, głębokość 35 cm
(10)
Dostawa od 19.10.2026
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Gingerbread
Aksamitna, ze świątecznym motywem, brązowa, 28x37 cm
(10)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Moździerz Black
Porcelanowy, ø 12 cm
(10)
Dostawa od 22.10.2026
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Big Mouth Inc.
Koło dmuchane Rainbow
Ø 68 cm
(10)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Sztuczna trawa Poa
30x30 cm, wysokość 68 cm
(19)
W magazynie
132,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Haczyk Melle
Ścienny, biały
(19)
W magazynie
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Compactor
Półka łazienkowa
Bez wiercenia, plastikowa, czarna/szara
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca Bea
8x35,5 cm, ceramiczna
(19)
Dostawa od 21.10.2026
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Sztuczny fikus Lyrata
Ø 42 cm, wysokość 60 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Post Modern Art
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/czarne/szare/brązowe, 60x100 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Korek do zlewu Flex
Silikonowy, biały, ø 10 cm
(25)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rizzoli
Dywan Abstract Faces
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny, ø 100 cm
(22)
W magazynie
129,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Narzuta Alanur
Bawełniana, niebieska/różowa, 200x235 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Pojemnik pod łóżko Nancy
Tekstylny, wysokość 16 cm
(25)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Słój na lemoniadę Citrus
5,4 l
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Szafka na buty
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Zasłona Sunset
Na drzwi, bambusowa, pomarańczowa, 90x200 cm
(54)
W magazynie
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Deska Chop2Pot
Plastikowa, 45 x 26 cm
(11)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Opviq lights
Lampa wisząca Sağlam
Czarna, metalowa, ø28x125 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
241 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Lemons
5 szt.
(11)
W magazynie
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Pokrowiec na garnitur Nancy
Beżowy, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(11)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Vorno
Wolnoopadająca, 37,5 x 46 cm, plastikowa, czarna
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Zegar Greatest Hits
Ścienny, ø 30 cm
(11)
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Kinkiet Baton
W naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, z czujnikiem ruchu, 18x2,5x2,5 cm
(11)
W magazynie
243 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Stojak na wino
Bambusowy, liczba butelek 6
(11)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Tarka
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Uchwyt na wieniec
(11)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 12 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Opviq lights
Kinkiet Isidora
Czarny, metalowy, 28x11x4 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
77
78
79
...
321
Załaduj więcej