Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 781 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Lunchbox
1,3 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 21.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Famari
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Dodatkowa półka York
Narożna, drewniana, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 25x25 cm, wysokość 16 cm
(19)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, biały
(5)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Chodnik Ricci Sara
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski, 52x100 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Universal
Chodnik Ricci Valentina
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski, 52x100 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Kartos
Notes z długopisem Colorful
50 str., w formacie A5, czysty
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Woods
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, z ornamentami, szary, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Zmywalny, z powłoką PCV, kwiecisty, czerwony/biały, ø 160 cm
(11)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Kartos
Papeteria z akcesoriami do pisania Words for Earth
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Simply Clean Red B5670453
Z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 25x25 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 3 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Cube 1000 g
Biały
(22)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Ondine
Czarna/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Roseris
Szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Samy
Różowa/fioletowa, 43x43 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Akina
Z mieszanki juty, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Libra
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Pink
Ze świątecznym motywem, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Haczyk Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(18)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, ze szkła akrylowego, ø 11,5 cm, wysokość 17,5 cm
(588)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Ima
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 30x9 cm, wysokość 6,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Adapto
Stalowa, czarna, 57x24 cm, wysokość 15 cm
(109)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Stojak na noże Mesina
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Kana
4 szt., do deseru, szklane, 120 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Poppy
Ø 16 cm, wysokość 104 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Słuchawka prysznicowa z wężem Basic Line
W kolorze srebra z połyskiem
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Cerri
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 9x33 cm, wysokość 6 cm
(362)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Christmas Dwarfes
Ze świątecznym motywem, szara, 40x60 cm
(166)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Optik
Plastikowa, czarna, 45x75 cm
(37)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Wiszące dekoracje świąteczne
2 szt., metalowe, 12 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Żarówka Kristall
Z gwintem E27, 2700 K, 4 W, ø 12,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fischer & Honsel
Żarówka Standard
Z gwintem E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
Ø 18 cm, wysokość 18 cm
(190)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Vila
Na zupę, kamionkowa, czerwona/biała, 770 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
154,99 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Senara
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Macie
2 szt., bawełniane, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Sztućce do sałatek Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Missy
4 szt., jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
77,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Firanka Ginkgold
Z woalu, biała/w kolorze złota, 140x240 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Greenish
Z pedałem, metalowy, jasnozielony, 3 l
(10)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Mepal
Mata stołowa dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Plastikowa/silikonowa, 28x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Partaj
Szara, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 180 cm
(47)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa PROFI Cotton Plus
(18)
W magazynie
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
128
129
130
...
513
Załaduj więcej