Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Pozostałe akcesoria do serwowania
Pozostałe akcesoria do serwowania
...
Naczynia i serwowanie
Pozostałe akcesoria do serwowania
Pozostałe akcesoria do serwowania · Luksusowy · Oferty i zniżki
Cukierniczki
Mleczniki
Maselniczki
Stojaki na jajka
Tace
Patery i etażerki
Pozostałe dodatki do serwowania
Podkładki pod garnek
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Design
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
260 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Taca Pearl
25x34 cm, kamionkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Green Gate
Cukierniczka
Biała, pojemność 200 ml
(4)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Kendra
Ceramiczna, szara, 12x14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Taca
38x58 cm, do serwowania, bambusowa
(101)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Zestaw cukiernicy i mlecznika Odette
New bone china
Dostawa od 23.10.2026
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Taca Caramella
10,5x28 cm, kamionkowa
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki na jajka zestaw Hammershøi Poppy
2 szt., porcelanowe, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca Rommu
15x38 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Taca
24x44 cm, drewniana
(92)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Birdy
2 szt., kamionkowe, żółte/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Taca Flexible
24x44 cm, drewniana
(70)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Zestaw pierścieni na serwetki Bowerbird
4 szt., ø 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
31,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Etażerka Molly
Szklana, biała, ø 29 cm
(30)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Taca Cyril
22,5x32,5 cm, porcelanowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Taca Cyril
22,5x32,5 cm, porcelanowa
(1)
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Maselniczka Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, 14,5x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Maselniczka Cyril
Porcelanowa, zielona/w kolorze kości słoniowej, 14,5x20 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Klosz z siatki na żwyność
Ze stali nierdzewnej, ø 43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
120,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
BonBistro
Taca Retro
Ø 25 cm , porcelanowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Eviaya
3 szt., ceramiczne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Bea
8x35,5 cm, ceramiczna
(19)
Dostawa od 21.10.2026
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Taca In the Forest
15x30 cm, ceramiczna
(150)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki na jajka zestaw Hammershøi
2 szt., porcelanowe, białe
(3)
Dostawa od 19.10.2026
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Taca Queen
25x35 cm, new bone china
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Patera obrotowa
Plastikowa, biała, ø 28,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
15x25 cm, metalowa
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
15x25 cm, metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Balvi
Cukierniczka Sugar
Ceramiczna, czarna, pojemność 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Akcesoria stołowe Nukha
Drewniane, 9x18 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., ceramiczne, jasnożółte
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., z terakoty, w kolorze terakoty
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
16x46 cm, do serwowania, drewniana
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Willa
2 szt., kamionkowe, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Etażerka Harlequin
Szklana, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patera na ciasto
Szklana, ø 32 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Zestaw cukiernicy i mlecznika Ora Gloss
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca Rommu
14x30,5 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
102,84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Podkładka pod garnek Stretch
Silikonowa, 5x50 cm
(90)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Taca
20x35 cm, do serwowania, drewniana
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Etażerka Rifbjerg
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 25 cm
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Półmisek z kloszem
30x30 cm, ze stali nierdzewnej
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Taca Vegan
Ø 26 cm , porcelanowa
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Taca Slate
30x40 cm, do serwowania, łupkowa
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Taca Querco
14,5x28 cm, korkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
30,5x40,5 cm, do serwowania, drewniana
(17)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Maty stołowe
Wózki kuchenne
Korkociągi
Pojemniki do chłodzenia
Tace
Patery i etażerki