Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Cotton House
Pościel dziecięca Abcd
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Botania
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe/zielone, 90x190 cm
(2)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Finelines
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(23)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (2)
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 87 h, ø 8 cm, wysokość 15 cm
(21)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Czas palenia (3)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu bawełnianego, ceglaste, 90x190 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, niebieskie, 90x190 cm
(13)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Karlsson
Budzik Blob Bell
8x12 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Java
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
PT LIVING
Obraz Pina Colada
31,5x41,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Rispetto
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Abaca
Zmywalny, z PCV, z ornamentami, biały/szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Ciemnoniebieska, 60x60 cm
(3)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Ścierki zestaw Natural
2 szt., lniane, w naturalnym kolorze, 26x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, satynowe, różowe, 150x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rex London
Zestaw do haftowania Lion
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szara, 10x95 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Finelines
Czas palenia 40 h, ø 6 cm, wysokość 11 cm
(23)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (3)
Unipar
Świeca Floating Cone
Czas palenia 15 h, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, zielone, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Caresse
Czerwona, 10x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Poduszka dziecięca
Szara, 32x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Ręcznik Chicago
Frotte, bawełniany, fioletowy, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Spryskiwacz
Szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poduszka dziecięca Laily
Muślinowa, różowa, ø 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95,84 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Stella
Żakardowy, kremowy, 140x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Star
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ixia
Sztuczna gałązka Lemon Tree
12x15 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Świecznik Heir
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Floating Cone
Czas palenia 15 h, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Villa Collection
Świeca Kras: Cotton Blossom
Zapachowa, o zapachu bawełny, czas palenia 40 h, ø 8,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Paw Patrol
Z widelcem, plastikowy, niebieski, 750 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci L.O.L. Surprise
Z widelcem, plastikowy, różowy/turkusowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Świece zestaw Silea
12 szt., czas palenia 4 h, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
59 zł
4,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 30 h, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Finelines
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (2)
LEGO®
Butelka dla dzieci Rocket
Plastikowa, niebieska, 390 ml
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, antracytowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
Södahl
Mata stołowa Vista
Bawełniana, odpowiednia do prania, w kratkę, 33x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, różowe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Jasnoszary, 50x100 cm
(7)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Delicate Greens
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Bawełniana, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft Hostile Behaviour
Bawełniany, szary, 70x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
87
88
89
...
113
Załaduj więcej