Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc plażowy Lilia
Bawełniany, różowy, 150x150 cm
(6)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ixia
Sztuczna gałązka
6x9 cm, wysokość 55 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Credence
Bawełniana, czerwona/szara, 14,5x24,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Calma
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Perfumed Prague
Świeca #68 Peony, Linen, Fern
Zapachowa, sojowa, o zapachu paproci/o zapachu piwonii/o zapachu lnu, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Premium
Kave Home
Ramka Flavina
22,5x31,5 cm, stojąca, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
(1)
W magazynie
71,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Kyoto White
29x53 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Marshmallow
Aksamitna, zielona, ø 40 cm
(14)
W magazynie
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Obrus Kalini
W abstrakcyjny wzór, beżowy, 180x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Spring Gonks
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, jasnozielona, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Green Gate
Ścierka Kylie
Bawełniana, biała, 50x70 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
(1)
W magazynie
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Forma na donuty Grande
40 x 28,5 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Costa
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, szarobeżowy, 140x240 cm
(3)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Flanela
Zielona, 10x80 cm
(1)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Alka
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Traingle
Plastikowa, geometryczna, 30x45 cm
(10)
W magazynie
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Cookie
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
24 zł
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Ręcznik Chicago
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Mepal
Łyżeczki dla dzieci zestaw Sunshine & Rainbow
2 szt., plastikowe, beżowe, 2x łyżka
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43,99 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Butter Kings
Bieżnik Very Merry Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z napisami/kwiecisty, 40x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, ciemnoróżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Fartuch Gingham
Bawełniany, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Pauline
Odpowiedni do prania, z mieszanki lnu, kremowy, 140x240 cm
(2)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
Kave Home
Świeca Soft Jasmin
Zapachowa, o zapachu jaśminu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
Green Gate
Świecznik Laura
Metalowy, ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Pudding
Pluszowa, ze świątecznym motywem, brązowa, 35x35 cm
(1)
W magazynie
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Soft as a Cloud
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, z mikrowłókna, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Czas palenia 58 h, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
JUNA
Mata stołowa Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, 30x43 cm
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Sweetness
Czas palenia 22 h, ø 7 cm
(1)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Perfumed Prague
Świeca #83 Cardamom, Rose, Oud, Tonka
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży/o zapachu kardamonu/o zapachu żywicy/o zapachu fasoli Tonka, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(28)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Unipar
Świeca Sweetness
Czas palenia 32 h, ø 7 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Casa Selección
Poduszka na krzesło Delfy
Wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Remy
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
29 zł
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Manuela
Z ornamentami, musztardowy, 145x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Snips
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Unicorn
Plastikowy, różowy, 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Girlanda świetlna
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 280 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Vaiana
Polarowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Marble
W abstrakcyjny wzór, 40x130 cm
(42)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
79
80
81
...
112
Załaduj więcej