Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 370 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
LEGO®
Breloczek z latarką Harry Potter Hermiona Granger
Plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nacha
Z mieszanki lnu, na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Odpowiedni do prania, bawełniany, zielony, 140x240 cm
(1)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sassy B
Pościel Waves
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, czarno-biała, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Sztuczna roślina Pelia
Ø 28 cm, wysokość 28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrowłókna, biały, 140x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Alanis
Jasnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Kamień do pizzy Pizza
Z imitacji kamienia
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świecznik Signe
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Garden Pleasure
Pokrowiec na parasol
Szary, wysokość 192,5 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Alex
Z mikropluszu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Mia
Aksamitna, czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Dakls
Poduszka na krzesło Tone
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Balvi
Szkatułka na biżuterię Yoga
Porcelanowa, ø 10 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Styler
Ramka Kyoto White
25x48 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Metaltex
Forma na muffiny
35 x 26 cm, metal
(27)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Ręcznik kąpielowy Darwin
Frotte, bawełniany, szary, 70x140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Algarve
Plastikowa, z otworem drenażowym , ø 31 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Grand Chef
Bawełniana, szara, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 150 °C
(1)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Ramka
40x50 cm, ścienna, w kolorze złota
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Gigi Giraffe
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Butelka
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, miętowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Rex London
Zabawka Puppy
Plastikowa, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Palmelia
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu lawendy, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu lawendy, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 11 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Liczba elementów 300, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świecznik Babirye
Metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70,28 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Traditional
3 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(7)
W magazynie
48 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mila Home
Poszewka na poduszkę Easter
Na zamek , z wielkanocnym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świecznik Signe
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Kubek dla dzieci Meadow Flowers
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Niklaus
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
W magazynie
29 zł
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, szklany
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Lustro
Ścienne, ø 29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(11)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Leo
Z szenilu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Styler
Ramka Kyoto Black
25x48 cm, ścienna, czarna/w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Vintage Mushroom
Emaliowany, kremowy
(2)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, zielony
(2)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, antracytowa, 14,5x24,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Gourmet
2 szt., bawełniane, białe/w kolorze terakoty, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 40x34 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Rex London
Puzzle Fairies in the Garden
Liczba elementów 48, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Raspberry Creamsicle
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(1)
W magazynie
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
73
74
75
...
112
Załaduj więcej