Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 388 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Casa Selección
Poduszka na krzesło Up & Down
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Esschert Design
Doniczka Kokedama
Bez otworu drenażowego, ø 9 cm, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, jasnoróżowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Premium
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, kremowy
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88,99 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Pennie
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Tablica
40x30 cm
(2)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Poppy
Ø 23 cm, wysokość 110 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
92,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Venor
Plastikowa, z nadrukiem/ze wzorem kamienia, 44x28,5 cm
W magazynie
18 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Brązowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Osłonka na doniczkę Almada
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Sztuczna gałązka Mistletoe
Wysokość 55 cm
(6)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Nóż
Typu tasak, ceramiczny, długość klingi 9,5 cm, rękojeść: plastik
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Kave Home
Szklanka Neia
230 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
27,69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Freezing
Bawełniana, na zamek , 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Bieżnik Strawberry Garden
Bawełniany, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, szary
(2)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Wazon
Szklany, ciemnoszary, ø 14 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Notes
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Boltze
Świece zestaw Eloro
4 szt., z wielkanocnym motywem, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Lustro Oslo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 10,5x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Boy Mini
Plastikowy, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Ego Dekor
Świecznik Kali
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Paw Patrol
Polarowa, 27,5x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw
192 str., w formacie A4, w linie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
14,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Felan
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 11 cm, wysokość 76 cm
W magazynie
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Nóż
Typu tasak, ceramiczny, długość klingi 15 cm, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Snowball
Ø 19 cm, wysokość 73,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Hena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 13,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Pokrowiec na parasol
Szary, wysokość 198 cm
(6)
W magazynie
36,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, niebieski, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Balvi
Szkatułka na biżuterię Yoga
Porcelanowa, ø 10 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, niebieski
(716)
W magazynie
63,64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Bloomingville Mini
Mata stołowa dla dzieci Malla
Z trawy morskiej, ø 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 30x50 cm
(3)
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel Avebury Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, niebieska, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ladelle
Kubek Cafe
300 ml, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Świecznik
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
62
63
64
...
113
Załaduj więcej