Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 388 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Maxwell & Williams
Kubki zestaw Be Fierce
2 szt., 380 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw kreatywny Sew Your Own Koala
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Linen Tales
Ręcznik Sage
Waflowy, lniany, jasnozielony, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Skeleton S
Plastikowy, z nadrukiem, zielony, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Maria Del Mar
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, niebieskie, 90x190 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(22)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
La Rochére
Szklanka Silex
430 ml, do piwa
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
La Rochére
Szklanka Silex
300 ml
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Harrison
Rekomendowany wiek 3+ lat, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Gary
Rekomendowany wiek 3+ lat, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, szary
W magazynie
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Colorine
Kamionkowa, kremowa, ø 12 cm, pojemność 385 ml
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Notes Sunday Morning
128 str., w formacie A4, czysty
(2)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Rispetto
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
86,99 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Pikkukellukka
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(3)
W magazynie
25,99 zł
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Kubek Paint
390 ml, kamionkowy, różowy/beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Nowość
Kähler Design
Świeca Hammershøi Christmas
Ze świątecznym motywem, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Grogu
Rekomendowany wiek 3+ lat, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Dearest
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Świecznik Palloa
Metalowy
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, szklane, do cappuccino, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, niebieski, 70x130 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (3)
Esschert Design
Wieszak na doniczkę Duo
Metalowy, 26x34 cm, wysokość 19,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci City
2 szt., plastikowe, niebieskie/w kolorze srebra, 390 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
My House
Pościel Amelie
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, geometryczna, 140x200 cm
(18)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Abstract Faces
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Cricket
Rekomendowany wiek 3+ lat, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Duna
300 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Flower Paradise
Czas palenia 40 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen
Polarowa, różowa, ø 35 cm
(4)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Mata stołowa
Tekstylna, odpowiednia do prania, kwiecista, 33x48 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Bluey "Let´s Play"
Jasnoniebieska, 40x40 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Kubek Muggies
450 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Salt&Pepper
Kubek Paint
390 ml, kamionkowy, niebieski/beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Aloha
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Ręcznik Malou
Bawełniany, musztardowy/kremowy, 100x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, biały/szary, 150x240 cm
(2)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Kształt (2)
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Merry Blue Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Festival
Biała, tekstylna, LED, solarna, IP44, długość 270 cm
(92)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Velva
Z mieszanki bawełny, zielony, 130x155 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Sausage Dog
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 16 cm, długość 30 cm
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Sweetness
Czas palenia 32 h, ø 7 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Jasnoszary, 140x300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
B.E.S.
Ręcznik Lavender
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x90 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
59
60
61
...
113
Załaduj więcej