Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 382 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Beżowy, 35x24 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, ciemnoszary, 150x200 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Pastel Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Benjamin
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Rękawice ogrodowe Denim
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
2 szt., metalowe, 2x9,5 cm, wysokość 31 cm
(3)
W magazynie
61 zł
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Cricket
Rekomendowany wiek 3+ lat, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Jutta
W naturalnym kolorze, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, długość 200 cm
(7)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, brązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, szare/brązowe, 50x70 cm
(41)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Bieżnik Strawberry Garden
Bawełniany, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Bieżnik Beige Mandala
Z ornamentami, 40x130 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do babki
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
99,80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 13 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczna roślina Phlox
Ø 7 cm, wysokość 49 cm
(4)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, ciemnoszary, 150x200 cm
(91)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Obrus Stella
Żakardowy, kremowy, ø 180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Dziecięca lampa stołowa Butterfly
Beżowa, metalowa, LED, przenośna, na USB, ø15x25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Maya
Bawełniana, 33x48 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Noura
Z mieszanki lnu, odpowiednia do prania, 30x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 13 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
3 szt., wisząca, plastikowa, ø 30 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Flamboyant
Plastikowa, 46x36 cm
W magazynie
17,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Diamant
Z PCV, ø 38 cm
W magazynie
19,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Plastikowy, ø 15 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca Cozy Nectarine
Zapachowa, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 30x50 cm
(2)
W magazynie
15,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, dwuosobowe, z mikrowłókna, niebieskie, 140x190 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Boy Mini
Plastikowy, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Cotton House
Pościel Frank
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, geometryczna/w kratkę, ciemnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Karmnik dla ptaków Acorn
Ø 10 cm, wysokość 27,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Heart
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 21 cm, długość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, czerwona/różowa, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Gra zewnętrzna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Ugento
Z bawełny z recyklingu, zielony/beżowy, 130x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Skeleton S
Plastikowy, z nadrukiem, zielony, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, beżowa, 18x30 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(2)
W magazynie
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Nugget
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo a Stitch "Pink"
Polarowa, różowa, 40x40 cm
(5)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Bieżnik Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, 33x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sunnylife
Pistolet na wodę Dolphin
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Alaska
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Podpórka do książek Mistra
Metalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
70,28 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
1
...
55
56
57
...
113
Załaduj więcej