Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Balvi
Skarbonka Cuts of Pork
Porcelanowa, 11x20 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dekoracyjna Perníček
Polarowa, ze świątecznym motywem, brązowa, 40x29 cm
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Kominek zapachowy Cera
Ceramiczny, 9x13 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Goldira
Plastikowa, w paski, 30x45 cm
(4)
W magazynie
20,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Spotty Dotty
Bawełniany, zielony/niebieski/różowy
(10)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Celeste
Plastikowa, abstrakcyjny wzór, ø 38 cm
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Plastia
Klipsy do doniczek zestaw
2 szt., plastikowe
(3)
W magazynie
19 zł
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Trigone
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, geometryczna, biała/szara, 240x220 cm
(4)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Ścierka Hot dog
Bawełniana, 50x70 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Rex London
Skarbonka Presley the Panda
Plastikowa, BPA free, 10x10 cm, wysokość 15,5 cm
(36)
W magazynie
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Rice
2 szt., ciemnoszare, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Prześcieradło Basic
Z gumką, z mikfroflaneli, brązowe, 90x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Costa Nova
Kubek Brisa
440 ml, ceramiczny, biały/jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Serafine
Beżowy, 140x240 cm
(3)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Malaga
17x22 cm, ścienna, niebieska, rozmiar zdjęcia: 10x15
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Artevasi
Podstawka pod doniczkę
Terakotowa, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, niebieski
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Bordowa, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(1)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
O zapachu paproci/o zapachu cyprysa, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x4x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Tablica Week Planner
Magnetyczna, 30x42 cm
(6)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Gasidło do świec
Wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Light Grey
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Perfumed Prague
Świeca #73 Pumpkin Cream
Zapachowa, sojowa, o zapachu cynamonu/o zapachu anyżu/o zapachu kardamonu/o zapachu dynii/o zapachu goździków, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Marshmallow
Aksamitna, pomarańczowa/brązowa, ø 40 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 310 ml
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Myrna
Koniakowa, 28x18 cm
(9)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Uchwyty wielofunkcyjne zestaw Film Hook
2 szt., silikonowe, białe, 4,5x2 cm, wysokość 4,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Prześcieradło Basic
Z gumką, z mikfroflaneli, białe, 90x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Winston
Niebieska, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Grid
Frotte, bawełniany, czarno-biały, 50x100 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Bloomingville
Wazon Embla
Ręcznie wykonany, kamionkowy, różowy, ø 6 cm, wysokość 14,5 cm
(3)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke multi
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 390 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, ciemnoszary, 150x200 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rex London
Zestaw kreatywny Magical Unicorn – Nail stickers
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
24 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Prague
12x17 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
zestaw 6 szt.
Ulubione
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 90 ml
(20)
W magazynie
44 zł
7,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa DeWitt
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, szare, 140x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, niebieskie, 180x290 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa King Kin
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 120x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Ścierki zestaw Undyed
2 szt., lniane, białe, 26x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Ręcznik Light Grey
Waflowy, z mieszanki lnu, jasnoszary, 50x70 cm
(13)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Świeca Fraga: Sea Salt and Sage
Zapachowa, sojowa, o zapachu morza/o zapachu szałwi, czas palenia 24 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
+ Czas palenia (2)
1
...
35
36
37
...
112
Załaduj więcej