Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 374 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Camelie
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Kula nawadniająca Bee
Terakotowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Fartuch Hummingbirds
Bawełniany, szary
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Ścierka Tito
Bawełniana, szara, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Hanaia
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Leaf
Żółta, plastikowa, LED, długość 185 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Star Wars Baby Yoda
Bawełniany, 70x140 cm
(8)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka Penguin
Plastikowa, 1,4 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Dun
Biała, plastikowa, LED, na baterie, długość 260 cm
(8)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca WTP "Birthday party"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Grinch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka pluszowa Bertie the Bunny
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 40 cm, długość 9 cm
(1)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
JAHU collections
Koc Dice
Polarowy, czarny, 150x200 cm
(27)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Ścierka Tito
Bawełniana, zielona, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Doniczka
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 11,5 cm, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Ugento
Z bawełny z recyklingu, zielony/beżowy, 130x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Beżowy, ø 180 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Amberjack
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Taca dekoracyjna
Metalowa, 23x27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Taca dekoracyjna
Metalowa, 23x27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 29x19 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnobrązowe, 90x200 cm
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
15x9 cm, wysokość 15 cm
(35)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, ø 35 cm
(7)
W magazynie
50,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Balvi
Podpórka do książek Little Red
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Fruit
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(48)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Flanela
Z mikfroflaneli, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, jasnobrązowy, 70x130 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Greta
Na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Koc Halloween Ghosts
Z mikropluszu, z motywem Halloween, czarny, 130x170 cm
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Adora
Z mikrowłókna, z nadrukiem, czerwony/w kolorze złota, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Leiani
2 szt., ceramiczne
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ringo Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Rex London
Tatuaże dla dzieci Dinosaurs
Rekomendowany wiek 3+ lat
(7)
W magazynie
21,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Bow
Kamionkowy
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, brązowy, ø 9,5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, ø 13 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Porcelanowy, kremowy, ø 7 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Świecznik Caramella
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Dyfuzor Cactus
Wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Bloom
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Szklanka Milma
Ze szkła z recyklingu
W magazynie
27,69 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Zielony, ø 180 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Rex London
Zestaw do petanque Mini Boules
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
32
33
34
...
112
Załaduj więcej