Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 377 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Yinte
2 szt., czerwona, 18x14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75,99 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Balls
Rekomendowany wiek 5+ lat
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(8)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Snips
Butelka dla dzieci Dinosaur
Z tritanu, zielona, 500 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, jasnoszara, 170x210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, ciemnoszary, 150x200 cm
(18)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, ø 15,5 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Mata stołowa Titan
Ze skóry ekologicznej, 45x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Spotty Dotty
Bawełniana, biała, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna English Meadow
Bawełniana, niebieska, 19x31 cm
(7)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 24,5x22 cm, wysokość 58 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Na waciki, stalowy, czarny, 14,5x10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Blomus
Świecznik Calma
Na świeczkę typu tealight, betonowy
(65)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Zmywalny, z PCV, biały, ø 180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Nowość
Rex London
Taca dziecięca Esme
Drewniana, 20x28 cm
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Swing
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Mogador
Z mieszanki juty, ø 38 cm
(5)
W magazynie
28,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Batman "The Emblem"
Bawełniany, czarny, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Ścierki zestaw Sofya
6 szt., bawełniane, beżowe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
Ø 12,5 cm, wysokość 5 cm
(284)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świecznik Quira
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18,5x11,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Organizer
Z szufladką, plastikowy, 16x16 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 15 cm, wysokość 28 cm
(3)
W magazynie
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, różowa, 135x200 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Rex London
Ścierka Fruits de Provence
Bawełniana, 50x70 cm
(7)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, 64x26 cm, wysokość 69 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, ø 10 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 28 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, beżowa, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(9)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Cheyenne
Ze sztucznego futra, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, beżowe, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, morska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Rex London
Zestaw kreatywny Stitching set Woodland
Rekomendowany wiek 3+ lat
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Rex London
Tatuaże dla dzieci Sharks
Rekomendowany wiek 3+ lat
(10)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Jolly
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 25x25 cm
(10)
W magazynie
27 zł
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Dolly
Z materiału bouclé, koniakowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło Bow
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, białe/różowe, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 6 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle Quickly
6 szt., szare, 45x70 cm
(24)
W magazynie
57,99 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Tiseco Home Studio
Fartuch Sherlock
Czarno-biały
(4)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Bloomingville
Koc Throw
Szary, 130x160 cm
(181)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Doniczka Rustic
Na zioła, drewniana, 15x45 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Home Sweet Home
Wiązana, z napisami, 36x36 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
29
30
31
...
113
Załaduj więcej