Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
(11)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, biały
(9)
W magazynie
59,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Perfumed Prague
Świeca #32 Bergamot, Coconut, Vanilla
Zapachowa, sojowa, o zapachu wanilii/o zapachu bergamotki/o zapachu kokosa, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 42 h, ø 4 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Kubek Bloom
620 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Nowość
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sidra
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17,5 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 400 ml
(6)
W magazynie
58 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Styler
Ramka Prague
23x32 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 21x30
(5)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
SQUISHMALLOWS
Zabawki pluszowe zestaw Micromallows 4Pack
4 szt., rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 6 cm, długość 4,5 cm
(2)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Mink
Szara/brązowa, 10x90 cm
(17)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, jednoosobowe, z satyny bawełnianej, szare, 90x200 cm
(11)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Termos Termo
1,1 l, na jedzenie, kremowy
(38)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
douceur d'intérieur
Mata stołowa Rythmo
Plastikowa, geometryczna, ø 35 cm
(2)
W magazynie
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mystery
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, szare, 30x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Rex London
Zestaw do robienia biżuterii Magical
Rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie "Sweet"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 100x135 cm
(8)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(8)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Yinte
2 szt., czerwona, 18x14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75,99 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 90x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
Ulubione
Rex London
Butelka dla dzieci Colourful Creatures
Plastikowa/z tritanu, czerwona, 500 ml
(436)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, zielony, 90x140 cm
(64)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Metaltex
Stojak na telefon komórkowy My Pocket
Metalowy, 14x26 cm, wysokość 23 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Figurka Happy Halloween
Drewniana, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Flanela
Z mikfroflaneli, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Różowy, ø 180 cm
(82)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Cooksmart ®
Fartuch Curious Cats
Niebieski
(16)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Tatuaże dla dzieci Colourful Creatures
Rekomendowany wiek 3+ lat
(547)
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Scatter Butterfly
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa/jasnoszara, 135x200 cm
(76)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
La Rochére
Kieliszek Versailles
200 ml, do wina
(132)
W magazynie
51,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Love You
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(6)
W magazynie
28 zł
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
WoodWick
Wosk do kominka zapachowego Denim
O zapachu jeansu, sojowy, waga 23 g
(2)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Kubek podróżny Sipp
340 ml, plastikowy, ciemnoniebieski
(37)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Jasnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, zielony, 30x50 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(5)
W magazynie
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Nóż Usuba
Typu tasak, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(83)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Collection
Świeca Krok: Grapefruit & Vanilla
Zapachowa, o zapachu wanilii/o zapachu grejpfruta, czas palenia 48 h, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cherries and Bows
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała/różowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Koc Dalmine
Z bawełny z recyklingu, zielony/kremowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Zig Zag
Na zamek , w paski/z nadrukiem, 45x45 cm
(184)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 33x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pantone
Kubek Light Yellow 600
475 ml, porcelanowy, jasnożółty
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, zielony, 150x200 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
1
...
26
27
28
...
113
Załaduj więcej