Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bigso
Organizer Ingrid Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(4)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Dwuosobowy, z perkalu, kremowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premier Housewares
Organizer łazienkowy
Beżowy, 34x10 cm, wysokość 90 cm
(192)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin Bird
4 szt., metalowa, 13x6 mm, wysokość 38 cm
(19)
W magazynie
83,99 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Horus
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Noel
Ze świątecznym motywem, 150x300 cm
(4)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka interaktywna Colour changing bath book Ocean
(7)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Solaris
Bawełniana/silikonowa, czarno-biała, 18x30 cm
(2)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Pas na narzędzia
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Suszona roślina Cotton
Ø 10 cm, wysokość 55 cm
(13)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 24 cm, wysokość 101 cm
(1)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Poduszka dekoracyjna Paisley
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Dolly
170 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stacy
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 16x23 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Woodsby
Z mieszanki bawełny, zielony/kremowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Glitzy Sequin
Z mikrosatyny, szara, 43x43 cm
(6)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(70)
W magazynie
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 70x120 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, niebieski, 30x30 cm
(3)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Iliade
Bawełniana, biała/szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(8)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, kremowa, ø 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Bow
Z materiału bouclé, biała/różowa, 43x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, czarno-białe, 51x74 cm
(5)
W magazynie
54 zł
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Wbijane dekoracje ogrodowe zestaw Bell
3 szt., z żywicy polimerowej, 6x7 cm, wysokość 38 cm
(10)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Lola
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Malaga
17x22 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Balvi
Tablica Week Planner
Magnetyczna, 30x42 cm
(6)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dyfuzor Soft Jasmin
O zapachu jaśminu, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
+ Pojemność (2)
Premium
Linen Tales
Ścierka Eucalyptus
Lniana, biała/zielona, 45x65 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Ręcznik kąpielowy Darwin
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Ava
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(8)
W magazynie
25,99 zł
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Wazon
Szklany, ø 15,5 cm, wysokość 22,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, kremowe, 30x50 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, w naturalnym kolorze, 130x160 cm
(2)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Leiani
2 szt., ceramiczne
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, ø 10 cm, wysokość 10 cm
(104)
W magazynie
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Butelka
500 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Dark
3 szt., bawełniane, 50x70 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
27,99 zł
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Hazelnut
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Mata stołowa Celeste
Plastikowa, abstrakcyjny wzór, ø 38 cm
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Rex London
Talerz dla dzieci Little Strawberry
Plastikowy, czerwony/beżowy, 21x27 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
S|P Collection
Mata stołowa Dinner
Ze sztucznej skóry, 36,5x43,5 cm
(1)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
24
25
26
...
113
Załaduj więcej