Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 400 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Esschert Design
Podstawka pod doniczkę Coaster
Gumowa, ø 25 cm, wysokość 1 cm
(1)
W magazynie
36,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Rex London
Świecznik
Szklany
(1)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Organizer Sharpener
Na artykuły papiernicze, plastikowy, 8,5x7 cm, wysokość 11,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, fioletowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, łososiowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, beżowa, 43x43 cm
(2)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Metaltex
Nóż Heritage
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Butelka dla dzieci
Plastikowa, czerwona, 500 ml
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, biały/różowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Rex London
Kubek podróżny Garden Bees
350 ml, ze stali nierdzewnej, żółty/kremowy
(7)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, szare, 160x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
530 ml, ceramiczny, żółty
(12)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, w paski, 40x40 cm
(10)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Tatiana
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Bloomingville
Świeczniki zestaw Sassy
2 szt., kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Ręcznik Valencia
Frotte, bawełniany, brązowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Antic Line
Tabliczka Toilettes
Metalowa, 30,5x7 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mac
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(4)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, czarny, 150x200 cm
(99)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Garden Pleasure
Kosz ogrodowy
(4)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 16 cm, wysokość 13 cm
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Tone
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(2)
W magazynie
30 zł
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Artchic
Bawełniana, zewnętrzna, wiązana, z ornamentami, 40x40 cm
(7)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czerwona, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(6)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Zabawka muzyczna Wild Wonders
Rekomendowany wiek 3+ lat
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Doniczka
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 11,5 cm, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Świeczniki zestaw
2 szt., szklane
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Jednoosobowe, z perkalu, białe, 180x260 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 5 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
5 szt., bawełniane, różowe/szare, 50x70 cm
(267)
W magazynie
64 zł
12,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Wazon
Szklany, ø 10,5 cm, wysokość 25,5 cm
(5)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Atlas
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Pauline
Odpowiedni do prania, z mieszanki lnu, kremowy, ø 180 cm
(2)
W magazynie
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, 50x70 cm
(15)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Adam
Silikonowa/z mieszanki włókien, beżowa, 18,5x18,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, żółte, 160x200 cm
(56)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Metaltex
Nóż Heritage
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm, rękojeść: drewno
(7)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(31)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, różowy
(13)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Casa Selección
Wazon Clara
Szklany, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, jednoosobowe, z mikropluszu, szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Ulubione
Blomus
Świecznik Calma
Na świeczkę typu tealight, betonowy
(65)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
18
19
20
...
113
Załaduj więcej