Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 402 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, ciemnoszary, 130x160 cm
(7)
W magazynie
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Ulubione
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Digger
Plastikowa, żółta, 400 ml
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Rex London
Butelka dla dzieci Prehistoric Land
Ze stali nierdzewnej, jasnoniebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Spryskiwacz
550 ml
(103)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 90x150 cm
(102)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (5)
Dakls
Bieżnik Tone
Zmywalny, kwiecisty, 45x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Fartuch ogrodowy
(65)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Rex London
Taca dziecięca Esme
Drewniana, 20x28 cm
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 12 szt.
Printworks
Ołówki zestaw Graphite
12 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Esschert Design
Termometr zewnętrzny Bee
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Keksówka
31 x 13 cm, silikon
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Forma
Z mieszanki bawełny, 130x155 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vialli Design
Szklanka Cristallo
300 ml, do whiskey
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia
20,5 x 19,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(3)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, czarne, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Farmyard Animals
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, 135x200 cm
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, morska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, ciemnoniebieskie, 160x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Horse "Meadow"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Green Gate
Rękawica kuchenna Juna
Biała/niebieska, 18x28 cm
(1)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
PT LIVING
Figurka Bird
7,5x17 cm, wysokość 13,5 cm
(118)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Harry Potter
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Gra dziecięca Colourful Creatures
(281)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Niebieska, 220x240 cm
(9)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
O zapachu bergamotki/o zapachu opuncji, 200 ml
(38)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
Catherine Lansfield
Pościel Disco Cherries Stripes
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Dakls
Świecznik Pumpkin
Ceramiczny, z motywem Halloween
(3)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Mata stołowa Titan
Ze skóry ekologicznej, 45x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Mata stołowa Togo
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
(7)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Flamingo
Bawełniany, niebieski/różowy, 76x160 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Natural Stripes
2 szt., lniane, w paski, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(4)
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 5 szt.
Homéa
Świece zestaw Essential
5 szt., czas palenia 7 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 20 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, ciemnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(67)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Żółta, 220x240 cm
(10)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Podstawka pod doniczkę Coaster
Gumowa, ø 25 cm, wysokość 1 cm
(1)
W magazynie
36,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Rex London
Świecznik
Szklany
(1)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Organizer Sharpener
Na artykuły papiernicze, plastikowy, 8,5x7 cm, wysokość 11,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, fioletowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, łososiowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, beżowa, 43x43 cm
(2)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
17
18
19
...
113
Załaduj więcej